#8 Ryan Babel - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbolcusun yilda milyon eurolar kaldırıyorsun manyak şekilde kaliteli yaşayabilirsin. Hepsini geçtim hollanda da doğup büyümüşsün medeniyeti dibine kadar yaşamışsın ama varoşluk kaç nesil öncesinden kanına işlediyse nesiller sonrasında bile atılamamış kanından. Ulan ne işin olur youtube la instagramla tiktokla be adam. Popülerliğini sana kazandıran futbolculuk mesleğinle milyon takipçi yapmışsın kim takardi seni 150 takipçin anca olurdu bu iticilikle.

Futbolcusun yilda milyon eurolar kaldırıyorsun manyak şekilde kaliteli yaşayabilirsin. Hepsini geçtim hollanda da doğup büyümüşsün medeniyeti dibine kadar yaşamışsın ama varoşluk kaç nesil öncesinden kanına işlediyse nesiller sonrasında bile atılamamış kanından. Ulan ne işin olur youtube la instagramla tiktokla be adam. Popülerliğini sana kazandıran futbolculuk mesleğinle milyon takipçi yapmışsın kim takardi seni 150 takipçin anca olurdu bu iticilikle.
medeniyeti acar misin rtas
ayrica <=150 takipcisi olanlari niye asagiladin

Medeniyetten kastım hayat şartlarıyla alakalı. Benim Kırıkkalenin ücra bi köyünde 15 km yol gide gele can hıraş ilkokulu bitirmem mesela sağlam bir medeniyetsizlik örneği bana göre. Ben zannetmiyorum ki babel böyle yokluklar görmüş olsun. Tamamen şımarıklık, şımarık büyümeyle alakalı çocukluğunu üzerinden atamamış züppe logan paula falan özeniyor sanırım. 150 takipçim var yazayım dedim ne yazıyım işte renktas sayı belirtmem gerekiyordu o denk geldi illa ifsa ettirecen beni. Ayrica geldiğinde çok sevinmiştim bilmiyorum hayal kırıklığı yaşattı bana. Sosyal medya ilişkisi futbolu ikinci plana koyması falan zoruma gitti.

medeniyeti acar misin rtas
ayrica QUOTE]Medeniyetten kastım hayat şartlarıyla alakalı. Benim Kırıkkalenin ücra bi köyünde 15 km yol gide gele can hıraş ilkokulu bitirmem mesela sağlam bir medeniyetsizlik örneği bana göre. Ben zannetmiyorum ki babel böyle yokluklar görmüş olsun. Tamamen şımarıklık, şımarık büyümeyle alakalı çocukluğunu üzerinden atamamış züppe logan paula falan özeniyor sanırım. 150 takipçim var yazayım dedim ne yazıyım işte renktas sayı belirtmem gerekiyordu o denk geldi illa ifsa ettirecen beni. Ayrica geldiğinde çok sevinmiştim bilmiyorum hayal kırıklığı yaşattı bana. Sosyal medya ilişkisi futbolu ikinci plana koyması falan zoruma gitti.

Medeniyetten kastım hayat şartlarıyla alakalı. Benim Kırıkkalenin ücra bi köyünde 15 km yol gide gele can hıraş ilkokulu bitirmem mesela sağlam bir medeniyetsizlik örneği bana göre. Ben zannetmiyorum ki babel böyle yokluklar görmüş olsun. Tamamen şımarıklık, şımarık büyümeyle alakalı çocukluğunu üzerinden atamamış züppe logan paula falan özeniyor sanırım. 150 takipçim var yazayım dedim ne yazıyım işte renktas sayı belirtmem gerekiyordu o denk geldi illa ifsa ettirecen beni. Ayrica geldiğinde çok sevinmiştim bilmiyorum hayal kırıklığı yaşattı bana. Sosyal medya ilişkisi futbolu ikinci plana koyması falan zoruma gitti.
Git gel 15km mi yoksa sadece gidis mi

Youtuber olmanın bence bir sakıncası yok, futbolcuların genelinde whore attention olma durumu var, o yüzden de anormal karşılamıyorum.

Buna vakit ayırıp futboluna zarar vereceğini de sanmıyorum ki Babel kendisine bayağı iyi bakan bir adam.

Futbolla ilgili sorunları fizikselden ziyade mental zaten öyle olmasa yıllarca EPL'de rahatlıkla oynardı.

Üst Alt