#8 Ryan Babel - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaman kaybından başka bişey değil

inan ben cidden anlam veremiyorum su duruma. gitmesine sayili gunler kalmis oyuncuyu son macta bile sahaya surmek. sozun bittigi yer. yahu hadi iddiamiz olur,tecrube vs gerekir, hoca olarak onemli buldugun donelerin olur sahaya surersin-de , iddamiz kalmamis kac mactir,,halen babel 11... feg sakat olmasa o da muhtemelen 11 cikacakti. sirf bu bakistan dolayi bile dome ile devam edilmesin isterim. net.

barca dan cikacaksin, altyapisi ile meshur. geleceksin bizim takima,,,hadi ilk haftalar uefa ve lig siralamasi yuzunden genclere yonelmemeni anlayisla karsilar taraftar, fakat sifir iddia ile ciktigimiz son maclarda genclerden en azindan 2i kadro da olmaliydi 1i de sahada. mac onu ve sonu roportajdaki bahanelerini de kabul etmiyorum. dedigim yere basa donuyorum gecen maclarda yazdigim yorumuma : teknik direktorluk kartvizitinde puansal olarak rakam yapma istatistigi kendisinin dusundugu en rasyonel kisa donem hedefi idi....
< bu yolda da buna en yakin tecrubeli, ligi bilen babel,feg vsvs ile daha net giderim kafasinda bir tercihler silsilesi gorduk kendi secimlerinde. bu baglamda kendisinin tutumunu ve tecrihlerini begenmedim ve katilmadim.

babel konusuna son olarak donersem , tek diyecegim;

youtuberlik ve doyurucu maas alacagin yeni takiminda sana iyi vloglar......

Dünya para değil 13 milyon euroya almışlar. Biz sezon başında koşamayan bir adama 6 milyon euro para gömdük. O sene şampiyon olmuştuk, pekala alabilirdik Onyekuru'yu.

Özleyeceğim tek şey sosyal medyadaki vlogları olacak. 200-300k Euro'ya oyuncu değil de antrenör olarak tutsak iyi olur, sosyal medya ekibi yerine Babel sosyal medya hesaplarımızı da yönetir hem.

13 Haziran: Ryan Babel'le yeni sözleşme imzalandı. 1+1 yıllık sözleşmede Hollandalı futbolcu 1.5 milyon euro garanti ücreti alacak. (Bayrak önünde poz)

14 Haziran: Sofian Feghouli yuvada kaldı. Yeni yönetimle bir toplantı yapan tecrübeli futbolcu maaşından indirim yapmayı kabul etti. İstanbulada yaşamaya devam etmek isteyen Cezayirli 2 yıllık sözleşmeyle birlikte toplam 4 milyon euro garanti para kazanacak. (Sahada formalı iki eliyle okey yapıyor)

15 Haziran: Evlatlarla devam. İsmail Çipe, Semih Kaya ve Arda Turanla yola devam kararı alındı. 3 isimle de 1+1 yıllık sözleşme imzalanırken yönetimin bu kararında gelecek sene artacak olan zorunlu yerli kararı etkili oldu.

Üst Alt