#8 Ryan Babel - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son 6 hayftaya kadar Fatih Terim neden oynatiyor diye millet salladi Onyekuru´ya. Sezon 34 degil, 6 mac oynaniyor galiba. Sadece IBB Final macinda, taraftarin adama offladigi iki üc pas hatasi var. Takimda olmayan her oyuncuya mükemmel göz ile bakmak artik cok degisik ve sagliksiz boyutlara ulasti.

Durumumuz el verseydi, ve 10 milyon avro paraya bu oglani transfer etseydik, sezonun su aninda millet onyekurunun ikinci lig icin bile yeterliligini tartisir olurdu.

Her zaman ki gibi rezalet oynadı.
Tek fark bugün gol atamadığı için futbol cahilleri pembe kafayi savunmaya gelmedi.

ama iyi oynadığında da bahane bulmak için ağlama

Son 6 hayftaya kadar Fatih Terim neden oynatiyor diye millet salladi Onyekuru´ya. Sezon 34 degil, 6 mac oynaniyor galiba. Sadece IBB Final macinda, taraftarin adama offladigi iki üc pas hatasi var. Takimda olmayan her oyuncuya mükemmel göz ile bakmak artik cok degisik ve sagliksiz boyutlara ulasti.

Durumumuz el verseydi, ve 10 milyon avro paraya bu oglani transfer etseydik, sezonun su aninda millet onyekurunun ikinci lig icin bile yeterliligini tartisir olurdu.

onyekuru özeline takılı kalmaya gerek yok.

problem takımımızda rakibi hızı ile tehdit edebilecek, dripling ile top taşınmasına yardım edecek oyuncu olmaması.

bu durum oyunumuzu olumsuz etkiliyor ve çözümü de yok gibi.

10 numara topçu bu kadar kötü bir takımda iyi bile oynuyor.. Stoperler berbat bekler berbat orta alanda sorumluluk alıp atak yönetecek adam yok.. 33 yaşındaki adamdan şut bekliyoruz dribblingle rakibi maymun etmesini bekliyoruz savunmaya da yardım edecek hava topu şişirilecek onu da alacak he yavrum böyle oynayan adamın sende ne işi var.. şu yaşında Hollanda milli takımına çağıranlar bir halt bilmiyor bir siz biliyorsunuz..
Bugün bence vasattı ama babelin kalitesini görmemek için kör olmak lazım

onyekuru özeline takılı kalmaya gerek yok.

problem takımımızda rakibi hızı ile tehdit edebilecek, dripling ile top taşınmasına yardım edecek oyuncu olmaması.

bu durum oyunumuzu olumsuz etkiliyor ve çözümü de yok gibi.

Ücüncü bölgede sprint kosular ile rakibi tehdit edecek oyuncun olmasi bir silahdir, ama bu tarz oyuncu ayni zamanda yanlis terciohleri, ve orta sahada pas oyunundaki yetersizligi ile de handikapliyor. En azindan onye öyleydi. Cözülmeyecek bir durum da yok. Isler kesatken, Onyekuru´nun da hangi zayif özelligi varsa, o cikarilip, bununla olmaz denilir. Yillarca okurum bu forumu hep ayni muhabbet dönüyor, zerre ilerleme yok.

Takim halinde oturdugunda, her oyuncunun teknik ve pas kalitesi olarak belirli bir seviyede olmasinin meyvelerini alacagiz bu sefer.

Bende Onyekuru´nun alinmasi tarafindaydim, ama olmadiysa karalar baglanmasina gerek yok.

Ücüncü bölgede sprint kosular ile rakibi tehdit edecek oyuncun olmasi bir silahdir, ama bu tarz oyuncu ayni zamanda yanlis terciohleri, ve orta sahada pas oyunundaki yetersizligi ile de handikapliyor. En azindan onye öyleydi. Cözülmeyecek bir durum da yok. Isler kesatken, Onyekuru´nun da hangi zayif özelligi varsa, o cikarilip, bununla olmaz denilir. Yillarca okurum bu forumu hep ayni muhabbet dönüyor, zerre ilerleme yok.

Takim halinde oturdugunda, her oyuncunun teknik ve pas kalitesi olarak belirli bir seviyede olmasinin meyvelerini alacagiz bu sefer.

Bende Onyekuru´nun alinmasi tarafindaydim, ama olmadiysa karalar baglanmasina gerek yok.

bu takımın bir ayar tutturup oturması ihtimalini düşük görüyorum. parçalar birbiriyle uyumsuz. bunlar otursa otursa orta sahaya iki sandalye atıp oraya otururlar.

ilerleyen haftalarda da değişen bir şey olmayacak ve aynı konuşmaları yapmaya devam edeceğiz.

Üst Alt