#8 Ryan Babel - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geldiğin günden beri 1 maçta faydanı göremedik, aksine her maç zararın oldu. Sıfır ironi, gerçekten böyle.

Geldiğin güne lanet olsun. Gram sevmiyorum futbolculuğunu, karakterini. Bir de kulübü şikayet emişsin 3 gün paramı alamıyorum diye. Bu kulübün formasını giymeyi hiç, ama hiç hak etmiyorsun, keşke bunu haykıra haykıra yüzüne söyleyebilme imkanım olsa.

Bu akşam, hiç ama hiç umudum yok, umarım bir işe yarayıp yanlışlıkla Falcao’ya asist yaparsın. Ya da top kafana çarpıp rakip takım kalesine girer.

Nefret ediyorum senden, saçından, XXL formandan ve kabız futbolundan. Umarım devre arası defolup gidersin bir şekilde.

Bu herif yuhlanmayıp, her maç Belhanda günah keçisi seçiliyor. Bize de yazıklar olsun ki şu kendini dünya starı zanneden leş ötesi futbolcunun haddini bildiremiyoruz, ve her seferinde Belhanda’ya patlıyoruz.

bir takım babel gibi agır bir oyuncuyu sadece takımdaki diğer üyeler genç ve enerjikse kaldırabilir.bizdeki herkes babel gibi hızlı olmayan futbolculardan oluştugu için bir nane yiyemiyoruz.takım mühendisliği rezalet.

Bu herifi yedek diye aldık. Önce sol kanadın içine sıçtı şimdi forvette sıçışa devam ediyor. Falcao mu rakibi darlayacak Babel mi. Herif durduğu yerde bekliyor.

3 senelik sözleşme ve adam maaşı bir kaç gün geciktiğinde hemen olay çıkarıyor. Yani en geç gelecek sezon bunun yüzünden ceza yiyeceğiz çünkü Şampiyonlar liginden para da gelmeyecek.

Üst Alt