#8 Ryan Babel - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi en az azından reklamını yapmış oldu. Gündemde kalır. Olur da bir de enayi bir arap takımı bulur da çakarsak, tadından yenmez.

Bu sezon yaptığımız skandal transferlerden sadece biri. Herkes boşta diye gelsin istiyordu. Gelmiş 33 yaşına biz gittik bir de 3 yıllık imzaladık. İşte bu tarz transferler yüzünden arayı açamıyoruz. Bundan sonra Falcao, Babel gibi tecrübeli ama futbola doymuş oyuncu görmek istemiyorum. Lemina, Saracchi, Onyekuru gibi oyuncuları kiralamaya devam edelim FFP sıkıntısı bitene kadar. Veya alacaksak da Luyindama gibi ileride para edebilecek potansiyelli oyuncular almamız lazım. Luyindama'yı 8 milyona aldık ama sakatlanmasaydı en kötü 20 milyon piyasası vardı şimdi.

Bu sezon yaptığımız skandal transferlerden sadece biri. Herkes boşta diye gelsin istiyordu. Gelmiş 33 yaşına biz gittik bir de 3 yıllık imzaladık. İşte bu tarz transferler yüzünden arayı açamıyoruz. Bundan sonra Falcao, Babel gibi tecrübeli ama futbola doymuş oyuncu görmek istemiyorum. Lemina, Saracchi, Onyekuru gibi oyuncuları kiralamaya devam edelim FFP sıkıntısı bitene kadar. Veya alacaksak da Luyindama gibi ileride para edebilecek potansiyelli oyuncular almamız lazım. Luyindama'yı 8 milyona aldık ama sakatlanmasaydı en kötü 20 milyon piyasası vardı şimdi.

Sozlesme kotu de Babelin bu kadar kotu oynayacagini kimse bilemezdi

6 ayda dunyanin en iyi liginde fulhamde katki sagladi

Maas cok yuksek

Besiktasin cöpunu istiyenler utanmali.

33 yasinda adama 3 senelik sozlesme veren yonetim utanmali.

33 yasinda cöpu almak istiyen teknik ekibe ne demeli.

Sozlesme kotu de Babelin bu kadar kotu oynayacagini kimse bilemezdi

6 ayda dunyanin en iyi liginde fulhamde katki sagladi

Maas cok yuksek
Ben bizim takımda fayda sağlamayacağını düşünüyordum. Bunda sistem değişikliğinin de payı vardı. Çünkü biz yıllardır Bruma, Rodrigues, Onyekuru gibi pırpır, atletik, rakiplerin arkasına sarkan kanatları tercih ettiğimizden Babel'in adaptasyon sorunu yaşayacağını ve onlar kadar yararlı olmayacağını düşünüyordum keşke haklı çıkmasaydım. Maalesef Fatih hoca 3 senedir geçiş oyunu oynayan takımı birden pas takımı, set hücumu takımına çevirdi. Şimdi Onyekuru'nun gelmesiyle set oyunu oynayan kağnı gibi takımdan vazgeçti ki mantıklısını yaptı. Zaten 6 maçta 6 galibiyet almamızın nedenlerinden biri de Babel'in oynamaması. O oynamaya devam etseydi fener bizim önümüzdeydi şu an. Bizim ligin bug'u bu. Hızlı, dinamik kanatlara sahip olacaksın.

Herife sorsan kaç tane Ajax maçı izledin diye izlemedim diyecek. İçine etti diyor. Ulan Terim'e öyle bir kini var ki bunun Şenol Güneş zamanı kesin övüyordur adamı.

Ajax’ta ki performansı Galatasaray’da oynadığından daha da kötü desem inanır mısınız?

Ajax taraftarı eleştiri yağmuruna tutuyor kendisini. Yerden yere vuruluyor medya da. Pembe saçını da bu sefer işin içine kattılar. 34 yaşında ki bir erkek adamın saçı pembe olur mu gibi cümleler kullanılıyor.

Çok da iyi oluyor. Içimde ki yağlar eriyor yemin ederim. Kendini beğenmiş rezil herif.

Her gittiği yeri batırıyor bu karabasan. Mümkünse sözleşmesi fesih edilsin sezon sonu, kulübümüzle işi kalmasın, uğramasın Florya’ya.

Üst Alt