#8 Selçuk İnan (ARŞİV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Selçuk İnan

Trabzon trip yapmış

Çok saçma bir trip ama bence. fener ve besiktas ta istedi sonuçta bu adamı bizle imzaladı diye bize tribe girmişler, ki böyle adamlara 4-5 ay önceden teklif yapmak bile etiğe aykırı değil sonuçta belirli kurallar var bu adam serbest kalıyo ben sana haber verirsem sen ona göre tutmaya çalışacaksın fiyat artacak amaç en az maliyetle transferi bitirmek değil mi ne kadar saçma bi düşünce. Ayrıca Unal başkan gerekli nezaketi "şampiyonluk yarışı sonuçlanana kadar teklif yapmayacağız" diyerek yaptı.

Gecikmiş bir buluşma. Manisa'da iken çok istemiştim bu adamı.Olacaktı direkten döndü. Kısmet bu güneymiş. Tartışmasız Türkiye'nin en iyi iki oyuncusundan birini aldık. Bir zaten bizde. Her şeyden evvel adam gibi adam. Bizim yıllardır iki adamla halledemediğimiz ön libero mevkiisini Trarbzon'da iki yıldır tek başına halleden adam. Artık duran toplarımız da etkili olacak. Teşekkürler Yönetim, Teşekkürler Selçuk.. Hayırlı olsun...

Siz hala Selcuk'un Galatasaray'a geldigini mi saniyorsunuz?

Fenerbahce bir futbolcuyu isterse alir!

Fotomaç'ın bugün yaptığı haber, adamlar içlerine sindiremiyor bir türlü ;

3.2 milyon euro alacak

G.Saray, Selçuk İnan'a ödenecek ücreti açıkladı. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, İMKB'ye gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada "Oyuncuya her bir sezon için 3.2 milyon euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15 bin euro ücret ödenecektir" denildi.

Hayali geçekleşti - Fotomaç

Fotomaç'ın bugün yaptığı haber, adamlar içlerine sindiremiyor bir türlü ;

3.2 milyon euro alacak

G.Saray, Selçuk İnan'a ödenecek ücreti açıkladı. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, İMKB'ye gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada "Oyuncuya her bir sezon için 3.2 milyon euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15 bin euro ücret ödenecektir" denildi.

Hayali geçekleşti - Fotomaç

Arkadaşlar matematik dersinden 2. sınıfta muaf olmuşlar sadece doğal sayılarla araları iyiymiş

Dün özgür sancarın programında trabzonlu bi gazeteci programa katıldı.Selçuk sakat dedi.Arka adale sakatlığı varmış falan dedi..Sizce ne derece doğru arkdaşlar

Dün özgür sancarın programında trabzonlu bi gazeteci programa katıldı.Selçuk sakat dedi.Arka adale sakatlığı varmış falan dedi..Sizce ne derece doğru arkdaşlar

Bence yandaş medya kafadan sakat. B.k at izi kalsın olayları. İnanmayın. Trabzonspor'dayken Türkiye'nin en iyi yerli oyuncusu, hiç bir sakatlık sorunu olmayan diye lanse edilen adam bize gelince, müzmin sakat ve gereksiz transfer oldu bir an da. İnanmayın şu Fenerbahçe'nin köpeklerine lütfen.

Daha önce yazamamıştım.. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun paylaşıldı mı bilmiyorum ama şu video çok hoşuma gitti..

[video=youtube;hyLtgchKkVk]https://www.youtube.com/watch?v=hyLtgchKkVk[/video]

Farkettiyseniz genelde pozisyonlara giren Burak Yılmaz..

Selçuk ile iyi anlaşan forvetlerimizin olması mecbur..

Yüksek fiyata alınan yerli futbolcular sonunda hep fos çıkıyor nedense. Mehmet Topuz'da yıldızdı, fb bir kaç milyon sayıp aldı. Vasatlığın romanını şimdi yazıyor fb de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt