Selçuk İnan - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O 2. golde şerefsiz hakemi Var'a götürmeyen, 110.'cu dakikada o 6 saniyeyi çaldıran heriften Galatasaray kaptanı olmaz. Sırf şu yüzden götü göbeğine rağmen Arda'nın gelmesini istiyordum. Arda'nın 18 yaşında bıyığı terlemeyen hali bile daha lider karakterlidir şu sinik heriften.

okanın topu tutmasındaki bas etken bu herifmis ceza sahasi içindeki oyuncuyu gösterip bekle demiş, ceza sahası içindeki oyuncu da sevgili sol bekimiz. Okan-selcuk ve sarachinin olduğu bir pozisyondan hayır çıkması mucize gerçi

birde şöyle derlemisler

1.hafta denizlispor maçı: selçuk 90 dakika sahada, sonuç 2-0 mağlubiyet.

2.hafta konyaspor maçı: selçuk 86’da oyuna giriyor, 90+6’da gol yiyoruz. 1-1

7.hafta gençlerbirliği maçı: selçuk 66 dakika sahada, sonuç 0-0

şampiyonlar ligi 5.hafta club brugge maçı: selçuk 80’de oyuna giriyor, 90+2’de gol yiyoruz, sonuç 1-1

kupadaki tuzlaspor maçı: selçuk 65 dakika sahada, sonuç 2-0 mağlubiyet

15.hafta ankaragücü maçı: selçuk 66’da oyuna giriyor, 2-0’dan maç veriyoruz.

16.hafta göztepe maçı:
selçuk 74 dakika oyunda kaldı. sonuç 2-1 yenildik.

28.hafta gaziantep maçı:
skor 3-1 lehimize iken, 72.dakikada selçuk oyuna girdi. sonuç 3-3

Terime bu hafta bu hatalarin yazili oldugu 20-30 bin posta göndermek farz bence.

EbD-GAJXgAEa0-V
Kasımpaşa maçı 3-0 ken dakika 81 de girdiği için dönmemiş. O kadarı da fizik kurallarına aykırı olur diye olmamış

Muhtemelen Selcuk bile kendini oyuna almazdi, hoca niye aldi yav.

Adamin kafasi yine iyice ligin ilk devresindeki karisik haline döndü.

Tesadüf diye düşünmek istiyorum ama sürekli öndeyken oyuna giriyor ve puan kaybediyoruz. 1 maç dışında böyle olmuş sanırım. Ula sırf şu istatislik için riske girmem ben.. Sanki bana çok iyi oynayacak ta..

Bu selçuğun bi tarafına at toynağı falan iliştirmişler bence böyle bi cenabetlik böyle bi istatistik dünya tarihinde yok. Maça girince ben de dahil eminim ki herkes maç dönecek bu cenabet yüzünden demiştir

Bu adamın son 3 sezonda oynadığı ya da sonradan oyuna girdiği maçlarda ''Selçuk inan oynadı ya da oyuna girdi şöyle iyi oldu.''dediğimiz tek maç geçen seneki başakşehir şampiyonluk maçının 2.yarısı..Onun dışında istisnasız her maç kötü

Şu maçta selçuk inan'ı oyuna alıp Ömer bayram'ı kenarda tutmak nasıl bir akıl tutulması..

Bu karektersiz bide teknik ekibe girecek, manevi evlad Selcuk.

Ne kadar kufur etsek az. Bu ADAM 9 SEZONDUR YATIYOR be utanmazlar.

2 frikik paylasip efsane ilan ediliyor.

selçuk iş ahlakı olmayan 1 insan

antrenör falan olmaması lazım böyle 1 karakterin

ama bizdeki evlat kontenjanı sayesinde kulüpte kalmaya devam edecek, lanet olsun

oyuna girmesine ise ben kızmıyorum

herif bugüne kadar oyunu tutması için oyuna alındığı yaklaşık 37 karşılaşmanın tamamında oyunu tutamayıp gol yedik

buna rağmen hala oyunu tutsun diye selçuk 'u almak takdir edilesi 1 gerizekalılık örneği

hoca olarak geçinen kişiyi kutlarım

3 mac sonra futbolu bırakacak hala oyuna sokuluyor bkz:emreb kenarda oturuyor brirde bunu teknik ekibe alacaklar
renkdas bu adam futbolu birakmaz. daha gecenlerde kalmak istiyorum ama suanki durumdan mutlu olmadigi (az oynadigi icin). adamin kafasi baska yerlerde...futbol kendisini 5 sene önce birakmis ama bu hala oynayacagim diyor

Üst Alt