Selçuk İnan - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yoo yukarida yazdigina göre, Sneijder gittikten sonra tamamiyle cöküs yasadi o olayda. Hele 13/14 de felan o kadar assist kornerlerden dolayi geldi.
Bir de Melo gittikten sonra degil (14/15 Hamit vardi, orada fena degildi Selcuk). Bu adam kendisini saldi, bir yerden sonra futbolu birakti/futbol bunu birakti. Hele 15/16dan sonra tamamiyle möt dayarak oynamaya basladi mal mal kirmizi yeme basladi (anderlecht). 15/16 dan sonra kovulmaliydi. O sezon sonrasi tamamiyle lescuk bokcuk oldu. 13/14 hadi seni kirmayayim 14/15 den sonra gitseydi efsane olarak kalirdi. Ama böyle Sabrinin arkasinda kaldi.
He 15/16 da göz boyamasin. Gollerin cogu penalti
yazdıklarınla beni doğrulamışsın. hamit zaten sakattı sen diyorsun ki , hamit varken orada iyiydi.
bu da demek oluyo ki tep başına orta sahayı toparlamış.

özellikle melo da gittikten sonra tüm yük üstüne bindi. asla bir daha aradığı partneri bulamadıı

yine benim dediğim yere gelmişsin. adamı bitiren taraftarın haksız eleştirileri oldu. Alex bile fener-gs rekabetindeki dengeyi bozan en büyük etken olarak selçuk inanı gösterdi. eğer şampiyonluk sayılarına bakarsan selçuk inandan önce ve sonrası ne kadar farklı olduğunu görürsün.

sezarın hakkı sezara demeyi bilmeyen aç gözlü taraftarla anca bu kadar oldu.

yazdıklarınla beni doğrulamışsın. hamit zaten sakattı sen diyorsun ki , hamit varken orada iyiydi.
bu da demek oluyo ki tep başına orta sahayı toparlamış.

yine benim dediğim yere gelmişsin. adamı bitiren taraftarın haksız eleştirileri oldu. Alex bile fener-gs rekabetindeki dengeyi bozan en büyük etken olarak selçuk inanı gösterdi. eğer şampiyonluk sayılarına bakarsan selçuk inandan önce ve sonrası ne kadar farklı olduğunu görürsün.

sezarın hakkı sezara demeyi bilmeyen aç gözlü taraftarla anca bu kadar oldu.
Yoo melo sonrasi cöküs veya toplama olayi olmadi. Tam aksine hamit ve Melo sayesinde bu rahat oynayip „iyi gözükü“

Yoo melo sonrasi cöküs veya toplama olayi olmadi. Tam aksine hamit ve Melo sayesinde bu rahat oynayip „iyi gözükü“
senin futbol görüşün ile benim global futbol anlayışım birbirine ters.

gegenpressing anlayışında selçuk inanından öneminden bahsedip daha derin konulara girip kalbini kırmak istemiyorum. istersen son likeları alıp verelim ve konuyu kapatalım.

Duyduğuma göre yardımcı hoca olmak için

UPASKEF ' e başvuru yapmış ve lig biter bitmez Pro lisans alacakmış.

UPASKEF: Uluslararası PAsta KEsme Federasyonu

-------------Oğulcan--falcao---------

Sportif direktör:Fatih İbradi
Yardımcı Hoca: Selçuk

al sana VİZYON
al sana DİP NOKTA
al sana EVLAT
al sana OYUNDAN ZEVK
al sana GAZ...!!

Güle güle, asla iyi hatırlamayacağım hemşehrim. 2 sezon oynayıp 8 yıldır yatıyorsun, insan biraz düşünür:"lan ayakta duramıyorum takıma faydam yok, çekip gideyim" der. Ama nerdee? Zaten Galatasaray formasını fırlattığın gün bittin sen, sonraki sezonlarda seni savunan midesizler ortaya çıktı, artık paralı troller mıdır kimlerdir, her postun altında vefa vefa diye sayıklayan bu tipler bile gerçek Galatasaraylıların fikirlerini değiştiremedi. Daha da antipati yarattılar. Hadi güle güle (inşallah Hatayspor da almaz, direk küme düşerler böyle bir durumda-ortasahanda 6 yıl önce futbolu bırakmış adam var düşünsene, her maç 1 kişi eksik oynuyorsun kafadan)

Biz yine o efsane takımdaki kaptanımız Selçuğu hatırlarız. Ama şu anki yaptıklarınla taraftarın gözündeki değerini iyice düşürdün.
Son 4 sezon boyunca neredeyse hiçbir şey yapmadın.
Hem sana kızıyorum hem de sözleşmeni sürekli uzatanlara.
Her neyse ...

Duyduğuma göre yardımcı hoca olmak için

UPASKEF ' e başvuru yapmış ve lig biter bitmez Pro lisans alacakmış.

UPASKEF: Uluslararası PAsta KEsme Federasyonu

-------------Oğulcan--falcao---------

Sportif direktör:Fatih İbradi
Yardımcı Hoca: Selçuk

al sana VİZYON
al sana DİP NOKTA
al sana EVLAT
al sana OYUNDAN ZEVK
al sana GAZ...!!
Cok komiksin

2012
2013
2015 şampiyonluklarında katkısı çok büyük.

düşüşe geçtiği dönemde çok saydırdık ama son kertede galatasaray'ın dönüm noktalarından biriydi bize gelmesi. 90'lı yıllarda çocuk olan birisi olarak bilinçli futbol izlemeye başladığım 2000'lerde hep fener'in gölgesindeydik. 2010'lu yıllarda fener'in net şekilde önüne geçmemizi sağlayan 2-3 adamdan biri oldu. kendisini iyi hatırlayacağım.

teknik ekibe katılıyorsa hayırlı olsun. kendisinin oyun aklı fena değildi. iyi bir hoca olabilir belki de.

Üst Alt