#8 Selçuk İnan - Sayfa 568 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Türkiye ortalamasının altında kalan ıqun yazdıklarımı anlamak için yeterli gelmediyse yine yazayım:
Ben modric ve selçuk'un oyuna katkısını kıyaslamadım,asıl kıyaslayan sensin,dün uyumadın mı ya?
Dedim ki, daha güçlü ve daha tempolu olaydı Modric olurdu ve Rm gibi takımlarda oynardı. Sonra sen bu iki futbolcunun oyuna katkılarını kıyasladın ve selçuk için clde 22 maçta 0 gol 0 asist yaptı diyerek rakamlarda da yalan söyledin.Sonra ben madem değerlendireceğimiz nokta cl; öyleyse cl istatistiklerini kıyaslayalım dedim ve rakamları görünce apışıp kaldın.Tüm argümanın yerle bir oldu.

Ben sana Selçuk>Modric demedim,ama Modric>Selçuk olgusunu doğrulatmak için transfermarktin biçtiği oyuncu değerlerine bakanı da ilk defa görmekteyim :asd:
Gidip sokaktaki sıradan bir vatandaşa "selçuk mu modric mi" diye sorsaydın daha makbul olurdu.

Senin olmayan iqnun üstündedir süt oğlan merak etme. Fazla kromozomlarını al da uzaklaş burdan. Laf sokmaya çalışıyor bir de kıt aklınla ergen seni..

Su anda ben.

3oEduYWPGZKm0sjbBS.gif

Selçuğu hepimiz eleştiriyoruz ama adam elinden geleni yapıyor bir de burağı yollayıp izlemek lazım Selçuğu bu adamdı penaltı gibi frikik kullanan dediğim gibi bucaksız bir takımda izlemek lazım karakterli futbolcu gibi geliyor bana Selçuk

Selçuğu hepimiz eleştiriyoruz ama adam elinden geleni yapıyor bir de burağı yollayıp izlemek lazım Selçuğu bu adamdı penaltı gibi frikik kullanan dediğim gibi bucaksız bir takımda izlemek lazım Selçuk

yapmiyor

Sorumluluktan kaçiyor, defansif anlamda en berbat oyuncular tarafindan çalim yiyip duruyor, hep arkaya pas veriyor.

karakterli futbolcu gibi geliyor bana

Saraçogluda formasini Tugaya verip Manciniyle kavga eden Selçuk mi

hihi

Üst Alt