8 Şubat 2021 Whatsapp Gizlilik İlkesi Değişimi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 Şubat 2021 Whatsapp Gizlilik İlkesi Değişimi

Yakın zamanda sileceğim. Facebook sildim. Instagram sırada.
Bilgi güvenliği de bir mesele ama artık sarmıyor bu mecralar. Boku çıktı herşeyin. Sosyal medya koca bir çöplük oldu. Her gün saçma sapan birini bulup onunla eğleniyorlar çoluk çocuk. Her bokunu paylaşan yaşam formlarını görünce kusasım geliyor artık.Tik tok falan hiç bahsetmiyorum bile.
Neyse çokta mühim değil. İsteyen istediği uygulamayı kullanır.

Bilgi güvenliği de bir mesele ama artık sarmıyor bu mecralar. Boku çıktı herşeyin. Sosyal medya koca bir çöplük oldu. Her gün saçma sapan birini bulup onunla eğleniyorlar çoluk çocuk. Her bokunu paylaşan yaşam formlarını görünce kusasım geliyor artık.Tik tok falan hiç bahsetmiyorum bile.
İnstagram açık sacık foto paylasıp erkek takipci kasıp sonra infulencerim icerik üreticisiyim diyen kızlarla doldu linki koyuyorum kaydır gel diye bedava aldıgı ürünleri tanıtıyorlar. takipcisinin %90 ı erkek adama kadın ürünleri üreten şirketlerin sponsor olmasıda bayagı komik. ha takip ediyormusun evet ediyorum ama kaydırmıyorum
@Ünsal Vardar takip ediyor ve kaydırıyor

İnstagram açık sacık foto paylasıp erkek takipci kasıp sonra infulencerim icerik üreticisiyim diyen kızlarla doldu linki koyuyorum kaydır gel diye bedava aldıgı ürünleri tanıtıyorlar. takipcisinin %90 ı erkek adama kadın ürünleri üreten şirketlerin sponsor olmasıda bayagı komik. ha takip ediyormusun evet ediyorum ama kaydırmıyorum
ne diyon

Bir haftadır instagram i dondurdum. Huzur içindeyim. Gerçi bugün biriyle iletişim kurmak zorunda olduğum için açtım ama yeniden donduracagim. Şu an donduramiyorum. Haftada 1 defa dondurma hakkı veriyor.

Asıl olay reklam işi zaten. Paranın döndüğü alan orası. Herkes birşeyler pazarlıyor.

tavsiye ederim hiç akıllı telefonum olmadı:D hala direniyorum.
samsung-gt-e1205y-siyah-tuslu-telefon-asker-telefonu__1333704492276466.jpeg
Bunlardan 2 tane var ama iş için ıphone verdiler mecbur kullanıyorum

Üst Alt