#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6-7 milyona satılacak haberleri çıktığında, 10-12 milyon + sonraki satıştan pay dan aşağısına razı olmayan bir forumdaş vardı; şimdi kafayı yiyordur ellaaam?!..4-5 milyona satılırsa iyidir, dedim diye alaycı ifadeler kullanmıştı hatta. Gerçeklerle temennilerini haddinden fazla karıştıranların sayısı az değil...

Barış'la güreşe devam o zaman.
Yunus'un olması elimizi rahatlatıyordu lig için özellikle, CL'de de hamle imkanı getirirdi, o olmayınca listeyi 1 eksik yazacağız yanlışım yoksa. Bakalım yöneticilerimiz ve teknik heyet her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamıştır herhalde. Bizim gördüğümüzü hayli hayli görüyorlardır diye düşünüyorum.

Yunus'un olması elimizi rahatlatıyordu lig için özellikle, CL'de de hamle imkanı getirirdi, o olmayınca listeyi 1 eksik yazacağız yanlışım yoksa. Bakalım yöneticilerimiz ve teknik heyet her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamıştır herhalde. Bizim gördüğümüzü hayli hayli görüyorlardır diye düşünüyorum.
İnşallah. Gerçi Okan Hoca bugün afallattı Ziyech'i sağa düşünüyoruz diyerekten yani belli olmuyor bu işler. Bazen öyle olmuyor.

Üst Alt