#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerek klubumuzun medya ekibinin gerekse sosyal medyadaki taraftar olusumlarinin paylastigi gorseller bana cok samimi gelmiyor. Morutan icin biz bir basam durumundayiz diye dusunuyorum. Buraya sonraki transferi icin geldigini ve bunun icin cok calisip elinden geleni yapacagini dusunuyorum. Hagi, tarihsel guzellemeler vs bana cok gercekci gelmiyor.

oyuncuya yonelik nacizane gorusumu daha once yapmistim.

bir kac sey eklemeyi uygun gordum ;

gelinen surecte ,

transfer sezonu basladigindan beri , - sagda , solak bir oyuncu temennisinde idim.
*yunus'u bu yuzden takimda kalmasi adina rotasyonda bulunmasina vurgu yapmistim transfer sezonu baslarken.

11 ozelinde ise, alinacak isimlerde tipoloji olarak ice girisli, teknik,sut atabilen,dripling, dikine gidebilen calim gucu olan tur oyuncu bakilmasi gerektigini vurgulamsitim donem donem transfer basliklarinda ve bilumum basliklarda.

son durum;
alinan isim morutan....
tarz olarak
morutan solak ve de tipoloji olarak sag ve sag ic ozelinde mevcut oyun anlayisimizda hocanin elini rahatlatmasi olasi... keza , forvet arkasi da elbette oynar gorev verilirse.
nacizane olarak , *cica dan dolayi ve de mevcut oyun anlayisimizdan dolayi *ustte belirttigim bolgelerde agirlikli olarak oynatilmasini bekliyorum > ters ayakli teknik ,ice girisli ,topla gidebilen ,top tutabilen , calim atabilen ,sut cekebilen nuanslar da bir oyuncu olmasindan dolayi ,gelisini + olarak makul bonservisle (3,4m civari yanilmiyorsam) alinmasindan dolayi memnun oldum.

hocanin da son basin toplantisinda kendisine yonelik aciklamalari ve tespitini dogru buldum nacizane.

basarilar diliyorum formamiz altinda - nice sampiyonluklara.....

Morutan 'da dahil olmak üzere şimdiye kadar bonservisiyle yaptığımız genç oyuncuların transferlerinden çok memnunum. Belki alıp Galatasaray 'ı uçuracak oyuncular değiller ama bu yapılanma kesinlikle destek görmeyi devam ettirilmeyi hak ediyor

Ah keşke PvA değil de oraya da bir Sacha Boey macerasına kalkışmış olsaydık diyorum, mesela bu George Bello ismi geçiyordu çok da önemli bir potansiyel olduğundan bahsediliyordu keşke yerli bir sol bek + George Bello 'yu alıp onunla uzun vadeli bir yapılandırmaya gitmiş olsaydık

Gidip 31 yaşında PvA 'u aldık...

Morutan 'da dahil olmak üzere şimdiye kadar bonservisiyle yaptığımız genç oyuncuların transferlerinden çok memnunum. Belki alıp Galatasaray 'ı uçuracak oyuncular değiller ama bu yapılanma kesinlikle destek görmeyi devam ettirilmeyi hak ediyor

Ah keşke PvA değil de oraya da bir Sacha Boey macerasına kalkışmış olsaydık diyorum, mesela bu George Bello ismi geçiyordu çok da önemli bir potansiyel olduğundan bahsediliyordu keşke yerli bir sol bek + George Bello 'yu alıp onunla uzun vadeli bir yapılandırmaya gitmiş olsaydık

Gidip 31 yaşında PvA 'u aldık...

Omer Bayram(alternatif) + bonservissiz olusu buna sebeb oldu diyebiliriz.

Üst Alt