#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre kupa lig toplamda sanmış ama sadece ligde belirli maç 11 oynadığında sayılıyormuş. Ne kadar maç olduğu meçhul ama 5 maç 11'i kalmış. Almayacaklar yani. 4 maç ilk 11 oynatıp geri yollarlar. Erden eline yüzüne bulaştırdı işi.
şu post itibariyle 5 lig maçında oynadı sanırım. işin sonu ne olacak göreceğiz.

editto: 4 maç oynamış. oha şansa bak.

hayatta her şeyde bir hayır vardır yau takmayın. en kötü lisans çıkarılmaz 1 devre rehabilite olur. kendisi her zaman bir değerdir. her türlü 3-4 m euro'ya alıcı bulunur.

hayatta her şeyde bir hayır vardır yau takmayın. en kötü lisans çıkarılmaz 1 devre rehabilite olur. kendisi her zaman bir değerdir. her türlü 3-4 m euro'ya alıcı bulunur.
Euro görse performansına göre 3-4 veren olabilirdi de sakatlanmış haline kimse vermez. Zaten 3-4'ü bulsak Ankara ile bu işe girişmezdik. Cicaldau ile bu ölü yatırım oldu biraz

Şimdi twitterda gördüm harbiden kahretti beni o yerdeki hali nasıl böyle birşey olabilir hayret ettim öncesinde darbe aldı geçiştirdi oynamaya devam mı etti çok ilginç

Bende çok üzüldüm ama çok dikkat ettim bu pozisyondan önce sol arka adaletini tuttu hemde iki kez hatta dedim ki aha sakatlandı çocuk akıllı oyuncu olsa kenara hemen işaret edip değişiklik isterdi

Bazen Avrupa maçlarında da çok sık görüyoruz hiç birsey yokken hafif bir ağrı hisseden kenara geliyor dogrusuda bu aslında
Zorladı kendini ters hareket yapınca asıl gitti geçmiş olsun umarım kısa sürede doner

Üst Alt