#83 Gedson Fernandes - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gedson'in degeri yokken daha iyi anlasiliyor.

Dun maci izlerken eksikligi ozellikle defansif ve paslasma anlaminda cok one cikti.

Giresun sert pres yaparken ve ani ataklara cikarken, bizim bazi orta saha oyuncularimizi bazi pozisyonlarda sahilde hafif jogging yapar gibi geriye donerken gormek beni cok rahatsiz etti. Maalesef Terim doneminde alistigimiz bir durum bu. Oysa Gedson, topla ve topsuz hareketli oldugu gibi rakip atak yaparken de takibi birakmayip, ceza alani icinden bile top soken bir oyuncu.

Ayrica stoperler topu aldiklarinda hep hareket halinde olarak rakibin baskisindan kurtulan ve topu alan bir oyuncuydu.

Videolari buraya legal olarak koyabilsek, ekleyip yuvarlaklar ve cizgiler ile gostermek istedigim cok pozisyon var.

Maalesef berbat oynuyoruz. Takim olarak les bir takimiz.

Duzelmemiz bireysel oyuncu performanslarina endekslenmis durumda. Bu noktada da Gedson cok onemli olacak.

Hoca düşünsün, Taylan böyle devam ederse kesilir, Cicaldau regista gibi oynar.

taylan böyle devam etmez heralde, kerem sağda etkili oraya geçer morutan filan olmazsa, hoca zaten orta saha orjinli kanat aşığı olduğu için ve cicaldau'nun hem pasörlüğü, hem de şutu olduğu için (en azından söylenene göre ben izlemedim) sol kanada geçebilir geçen yıl sergen'in ara ara llajic'i kullanmaya çalıştığı gibi. morutan için 10 milyonun altına filan girmemiz gerekecekse bu daha iyi ve doğru çözüm olur düşüncesindeyim. tabi gedson'un üstüne bi de kanat gelirse o zaman iş tam arapsaçına döner.

Gedson la Berkani bir tutmamak gerekiyor ikisi beraber oynadigi taktirde cok basarili olacaktir birbirlerini tamamlayacaklarini dusunuyorum

taylan böyle devam etmez heralde, kerem sağda etkili oraya geçer morutan filan olmazsa, hoca zaten orta saha orjinli kanat aşığı olduğu için ve cicaldau'nun hem pasörlüğü, hem de şutu olduğu için (en azından söylenene göre ben izlemedim) sol kanada geçebilir geçen yıl sergen'in ara ara llajic'i kullanmaya çalıştığı gibi. morutan için 10 milyonun altına filan girmemiz gerekecekse bu daha iyi ve doğru çözüm olur düşüncesindeyim. tabi gedson'un üstüne bi de kanat gelirse o zaman iş tam arapsaçına döner.
Cica kanat oynayamaz, Stanciu olabilirdi.

442 de denenir Halil gelirse iyi de olur.

Gedsonla Halil gelsin de mevzu yer bulmak olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt