#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık

Bu cocuk nasil oynadi bugun maci izleyemedim de. Omer Bayram hala oynuyormus diye gordum Twitter'da nedir son durum bu cocugun onunde mi Omer simdi rotasyonda

Savunmada biraz aksasa da 19 yaşında bir futbolcuya göre kendi güveni yüksek, hücum bindirmeleri iyi olan bir oyuncu. 1-2 seneye daha iyi olur.

Şu ana kadar aldığım izlenim henüz bu seviyenin oyuncusu olmadığı yönünde. Yedek solbek de olmaz. Hırslı, idealist olması güzel, beklentiler gerçekleri yaratır. Kiralanmalı.

hücumda maşallahı var
Okan hoca da gidişleri iyiydi demiş.

açıkçası ben hücum katkısı ağır olan bekleri daha çok seviyorum.

lig özelinde bam bam bam oyununu oynarsa 1 tane yesende 3 4 atarsın kimse de defansifleri konuşmaz benim bakış açımdan. Keza PvA da hucümü daha çok seven bek - umarım Lyondan gelen koçeroda öyledir. o ekstra koşu muazzam ofansif opsiyon kılıyor bana göre.

çok iyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum ama pva için yabancı sınırını harcamaya gerek yok, en azından hata kaza isabetli orta açabiliyor sanırım kazımcan. değerlendirilebilir

Üst Alt