#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Katılıyorum da koca takım 55 dk da ne orta açtı ne top sürüp adamın önüne top attı böyle düzende lewa olsa benzema olsa boş, Rodri'yi çok arıyacaz gibi duruyor umarım yanılırım.

rodri gitmeden önce futbolu bırakmıştı. Daha önceki performansını ararız elbet, ama ceza sahasını beslemek için bi kere orta sahanın daha etkili olması gerekiyor. Bu maçta merkez üçlü rezilleri oynadı.

rodri gitmeden önce futbolu bırakmıştı. Daha önceki performansını ararız elbet, ama ceza sahasını beslemek için bi kere orta sahanın daha etkili olması gerekiyor. Bu maçta merkez üçlü rezilleri oynadı.

Belhanda hep böyleydi Fernando zaten stoperlerin arasına giriyor hücum yönü 0 Ndiaye de pek iyi değil mãlum, bizim kanat ve beklerimiz her maç baya çoşmalı.

Alanya önde 6-7 kişi basarken en kötü Mitroglou'ya uzun oynamak gerekiyordu. Bunu yapmadık, topu da taşıyamadık. Kendisini eleştirebileceğimiz bir veri yok. Zaten 55'te oyundan çıktı.

Aynen renktaş mitroglu oyundayken uzun top oynamayıp ayağa paslara çıkmaya çalıştık full top kaptırdık zaten işe yaramadı. ikinci yarı mitroglu gibi hava toplarında etkili adamı oyundan alıp yerine sinan gibi hava topu alamayan adamı alıp uzun top denedik bu ne yaman çelişkidir ben hiç anlamış değilim

Benim gördüğüm bu Mitro,İorfa’dan sonra Galatasaray’a gelen en berbat santrafor.
İorfa’da en azından hız vardı, bu kağnıda oda yok.
Adam 20 m2’lik alan içinde dolaşıp duruyor.

Kostas tarzi pivot forvetler hic sevmedim tipik ceza saha futbolculari, topu vereceksin oda gölünü atacak. Kostas deplasmanlarda basarili olabilmesi icin rakip takim kontra futbolu oynamasi lazim, acik futbol oynayan takimlara karsi pato alan gibi oyuncular sart. Topu alip süratle 30 metre kosacak icabinda bir iki kisiyi carsiya gönderip sutunu cekecek. Onun icin kostas transferi bence yanlisdi. Ev maclarinda sagli solu ortalar kesip veya ceza sahasina kostasi yerden beslersek bol gol atabilir. Diagne pivot tarzi forvet oldu icin yanina genc agir olmayan kivrak bir scout transferi sarti. Yönetim son dakikaya birakinca ancak kostas kaldi elde.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagne'nin cok daha fazla iş yapacaģı belli.
Adam ligi biliyo defansları yıpratacaktır.

Daha ilk macı bu kadar kötü olduğunu düsünmüyorum ancak fazla beklentiye girmemekte fayda var.

Mitroğlu vr Diagne aynı tarz oyuncular. İkisinin aynı anda sahada olması mümkün değil. Buda bizim için bir handikaptır. Bu adamı skor gereken maçlarda doldurt boşalt için son 20 dakika oyuna alabilirsin. Keşke Digne nin ysnına gezen yardımcı forvet alsaydık. Ama yapacak bişey yok.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyiydi veya kotuydu, onun derdinde degilim ama 6 ay Diagne ve Eren'le idare edip orta sahaya Fernandes almaliydi. Simdi bir de moda cikti " yok cok yasli, yok geri satamayiz vs vs"
Yani aldigimiz her oyuncuyu satacak degiliz. Dun orta sahanin durumunu gorduk. 2 pres gorunce dumur oldular. Bize orta sahada topa miknatis gibi yapisacak adam lazimdi.

Iyiydi veya kotuydu, onun derdinde degilim ama 6 ay Diagne ve Eren'le idare edip orta sahaya Fernandes almaliydi. Simdi bir de moda cikti " yok cok yasli, yok geri satamayiz vs vs"
Yani aldigimiz her oyuncuyu satacak degiliz. Dun orta sahanin durumunu gorduk. 2 pres gorunce dumur oldular. Bize orta sahada topa miknatis gibi yapisacak adam lazimdi.
Kardes stoper maicon idare ederdi bence luyinduma yerine bi orta saha donk dondurulmaliydi ben marcao ve maicon un uyumlu olucagini dusunuyordum bu sozlesme dondurma olayini nonda yada yapmistik jolar neiller santoslar gelmisti guclu bi kadroydu sampiyon olamadik bu dondurmayla o sene aklima geldi sampiyonluk gitti dedim icimden

SM-J600F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardes stoper maicon idare ederdi bence luyinduma yerine bi orta saha donk dondurulmaliydi ben marcao ve maicon un uyumlu olucagini dusunuyordum bu sozlesme dondurma olayini nonda yada yapmistik jolar neiller santoslar gelmisti guclu bi kadroydu sampiyon olamadik bu dondurmayla o sene aklima geldi sampiyonluk gitti dedim icimden

SM-J600F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O da olabilirdi ama bence Mitroya ihtiyac yoktu. Belki yazin alamayiz diye simdiden Luyindamayi almak istediler.

.616x321-1517227404455.jpeg

Ileride olan forvet degildi problem . Orta sahamizdaki onyekuru, feghouli, ve belhanda malı sertlikten cok cabuk yılıyor. Dun de oyle oldu. Alanyanin taktigi sertlikle yildirmak uzerineydi. Boylece ileriye top taşıtmadılar bize.

Dün bu adam sahadayken ısrarla kısa paslarla çıkmaya çalıştık. Stoperler oyun kurmaya çalıştı olmadı, Fernando denedi olmadı, yedek beklerimiz zaten asli görevleri olan savunmayı yapmaktan bile acizler. Tabi ki onlar üzerinden oynamak da mümkün olmadı. Daha sonra aklımız başımıza epey geç de olsa geldi ve Muslera uzun oynamaya başladı.
Ama Mitroglou sahada yoktu. Söyleyeceklerim bu kadar.

Üst Alt