#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben bu adamın youtubeda benficadayken attıgı golleri izledim bize geldikten sonra ve attıgı golleri cok begenmiştim umarım benficadaki performansını bizdede yakalar

Futbolculuğu bir yana cidden garip adam, yalan olmasın ben pek izlememiştim daha önce ama alan ekip de izlememiş sanırım şu herife 10 milyon euro gömmek büyük cesaret.

Bence taraftarin tepkisiyle alinan bir transfer cunku adam instigramda bir resim paylasti taraftar cok heyecanlandi yonetimde alalimda tepki gostermesinler havasinda aldilar yoksa alacaklarini sanmiyorum Diagneyi.

En azından rakibe tekme ve yumruk atma girişiminde bulunmaz diye umuyorum mevcut kadromuzda sahada bulunması için yeterli kriterler bunlar.

Futbolculuğu bir yana cidden garip adam, yalan olmasın ben pek izlememiştim daha önce ama alan ekip de izlememiş sanırım şu herife 10 milyon euro gömmek büyük cesaret.

Mitroğlu + scout santrafor transferi yapıp neden para konusunda daha dikkatli davranmadık bilmiyorum açıkçası.

Diagne ne yaparsa yapsın 27-28 yaşında 13-15 milyon arası bir rakam edecek oyuncu değil.

Marcao tarzı bir stoper ve artı olarak kaliteli bir 8 numara alabilirdik o parayla.

Mitroğlu + scout santrafor transferi yapıp neden para konusunda daha dikkatli davranmadık bilmiyorum açıkçası.

Diagne ne yaparsa yapsın 27-28 yaşında 13-15 milyon arası bir rakam edecek oyuncu değil.

Marcao tarzı bir stoper ve artı olarak kaliteli bir 8 numara alabilirdik o parayla.
Alan'ı alamayınca paniklediler ve bütün parayı gömdüler belli ki. Yazık, ne diyelim.

Akhisar maçında en az 30 dakika oynamalı yaw. İyi para veriyoruz bu adama, oynatmayarak kaybederiz. Diagne'yi kazanalım derken Kostas'a şans vermemek olmaz. Zaten bu adam tarz olarak deplasmanda etkili bir striker değil heleki Alanya gibi takımlara karşı. Ama iç sahada canavar olabilir. Akhisar maçı çok uygun.

Pazar günü muhakkak oynamalı ancak Fatih Terim oynatmayacaktır Diagne'yi kaybetmemek için.Umarım şans bulur Mitroglou.O kadar kenarda unutulacak bi adam değil.

Forvetlere top gelmedikten sonra, daha onemlisi rakip ceza sahasinda topla bulusturamadiktan sonra, isterse Akhisar macinda bir defalik mahsus Lewandowski oynasin. Yine bidon ilan edersiniz.

Sanki tek mesele gol atmamasi. Ayakta kalmak icin mucade etmiyor, aptalca hareketler yapiyor, surekli hakemle munakasa halinde. Bunlari yapmayip gol atamasin yine kisir sanslar olusturulursa ben hicte elestirilecegini sanmiyorum. Diagne gol atamamasindan cok umursamaz ve adeta beyinsizce yaptigi hareketlerden oturu elestiriliyor yani futbol disi bu arkadasin derdi futbol oynamak ise ki oyle gozukuyor sikinti yasamayiz.

Üst Alt