#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenere bakarak bizim politika müthiş değil mi ?

Şunlara bak
ki onlarin maaslari cok daha yüksektir. Slimani tek basina 4-4.5 aliyor. Bizim aldigimiz bütün oyuncularin maasi neredeyse (badou haric)

30 milyon euroluk adam aldık yazdan beri.

8 luyi
4 marc
10 diagne (+3 ?)
4 akbaba
2 japon
1 badou
500 bin ömer
Hoca geldiğinden beri satılanlar:
Ndiaye: 16
Gomis: 6
Ozan: 11
Garry: 9
Cavanda: 2,4
Maicon: 1,7
Carole: 0,75
Toplam 47 milyonluk satış yapılmış ve hem takım güçlenmiş hem de kasaya 17 milyon girmiş.. yerinizde olsam hocaya sallamak için başka argüman bulurum..

Hoca geldiğinden beri satılanlar:
Ndiaye: 16
Gomis: 6
Ozan: 11
Garry: 9
Cavanda: 2,4
Maicon: 1,7
Carole: 0,75
Toplam 47 milyonluk satış yapılmış ve hem takım güçlenmiş hem de kasaya 17 milyon girmiş.. yerinizde olsam hocaya sallamak için başka argüman bulurum..
Bence sen bir doktora görün. Badou transferi öncelikle Terim'e yazmaz ki ben yazdan beri diyorum orada.

İkincisi amaç orada sallamak değil 30 m euro harcadık ve geçen yıldan net bir şekilde daha kötüyüz, bunu göz ardı ediyorsan da git ftspor forumlarına üye ol.

Diagne'ye harcanan para olarak demiştim. O paraya Gomis'ten üstün forvet alınırdı. Tabi takım planlaması yapan bilinçli bir sportif direktör olsaydı. Ayrıca Yarım sezon forvetsiz oynamazdık.
Bu durum hocanın tercihi miydi sence?
Modeste, Alan, Pato, Habib Diallo, Tetteh vardı hocanın listesinde.. Diagne transferi hocaya rağmen yapılmadı, fakat kesinlikle hocanın öncelikli tercihi değildi. Transferi son güne bırakanlardan bunun hesabını sormalısın, hocadan değil..

Bence sen bir doktora görün. Badou transferi öncelikle Terim'e yazmaz ki ben yazdan beri diyorum orada.

İkincisi amaç orada sallamak değil 30 m euro harcadık ve geçen yıldan net bir şekilde daha kötüyüz, bunu göz ardı ediyorsan da git ftspor forumlarına üye ol.
Ama Diagne transferi Terim’e yazar öyle mi? Amaç sallamak değilmiş.. Nereye üye olacağımı belirlemenin senin haddin olmadığını da ayrıca hatırlatırım..

Bu durum hocanın tercihi miydi sence?
Modeste, Alan, Pato, Habib Diallo, Tetteh vardı hocanın listesinde.. Diagne transferi hocaya rağmen yapılmadı, fakat kesinlikle hocanın öncelikli tercihi değildi. Transferi son güne bırakanlardan bunun hesabını sormalısın, hocadan değil..

en azından şunu demesini beklerdim. Mitro'ya göre bir üstünlüğü yok. Boşuna oraya yatırım yapmayalım. Yaz dönemi tekrar değerlendiririz.

Şimdi Diagne satılmadan o bölgeye transfer yapma lüksü yok.

nerdeyse yarım asırdır futbolun içinde olan bir futbol adamı. Öngörmesini beklerdim.

Cagne nin bi halt oynadığı yok ama Mitroglu yedekten bile giremiyor.
Girdiğinde de pas atanda yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt