#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sakat olmasa bu maçta çok iş görürdü. Bana göre 11 başlaması lazım Diagne yerine ama hoca öyle başlamazdı.

70'den sonra maç berabereyken baskı yediğimiz dönem oyuna girse çok faydalı olurdu ama sakat işte. Bu fb çok şanslı takım. Stoper yok forvet yok...

D388N46X4AAti88

;D aynen bende şimdi gördüm ama işte sakatlık sonrası ne durumda?

Zaten maç eksiği çok bir de bu sakatlık çok geriye götürmemiştir umarım.

Bu herif şuan performans olarak Diagne'den daha olumlu bir görüntü çizdi lakin sanki bizde mutlu değil gibi

Sezon sonu gitmek isterse şaşırmam

Bu herif şuan performans olarak Diagne'den daha olumlu bir görüntü çizdi lakin sanki bizde mutlu değil gibi

Aga bu herif gülmüyor yav, yani stok halde böyle. :D Aç bak fotoğraflarına filan. Diğer kulüplerinde de böyle ice man tarzında takılıyor. Fıstık gibi şehir, bok gibi maaş, taparcasına taraftar desteği, din haricinde tamamen aynı kültür... Mutlu olmaması için tek bir neden yok. Marsilyalılar adamın arkasından teneke çalıyorlardı. Adamın asıl şu anda kafası rahattır bence.

Gelmeden önce epey olumsuz bakıyordum bu herife, gram beğenmiyordum. Fakat açık konuşmak gerekirse adama hep önyargılı yaklaşmışım. Kaliteli topçu.

Sirf surat ifadesine bakarak böyle düsündüysen bu adamin mizaci böyle.

Bizim Gladbach da ikinci takimda oynarken de böyle uyuz uyuz bakiyordu hatirliyorum ben lise döneminde maclara giderdim bedava giriyorduk biz ögrenciyiz diye, orada da gol atinca hic sevinmezdi bile.

Aga bu herif gülmüyor yav, yani stok halde böyle. :D Aç bak fotoğraflarına filan. Diğer kulüplerinde de böyle ice man tarzında takılıyor. Fıstık gibi şehir, bok gibi maaş, taparcasına taraftar desteği, din haricinde tamamen aynı kültür... Mutlu olmaması için tek bir neden yok. Marsilyalılar adamın arkasından teneke çalıyorlardı. Adamın asıl şu anda kafası rahattır bence.

Gelmeden önce epey olumsuz bakıyordum bu herife, gram beğenmiyordum. Fakat açık konuşmak gerekirse adama hep önyargılı yaklaşmışım. Kaliteli topçu.

Bizde gole sevinirken OM taraftari küfür etmisti buna. Onlarda hic sevinmedi diye, Yüzü hep asikti diye. Böyle takiliyor anlasilan

Resimlere bakıp yorumladıydım ama durum böyleyse güzel

Üst Alt