#88 Muğdat Çelik - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acik acik soyle Fenerli oldugunu dusunuyorum de raporlayayim da ucuncu bir hesap ac gel

Hainsevici etiket meraklisi seni

Ha DELIKANLI degilsen soyleyemiyorsan uza bok cuvali gibi kaldirip bir o duvara bir bu duvara vurmaktan sikildim HD kardesss
Bu sözlerin yine hoş olmadı. Benim herhangi bir hesabım yok ama anlatamıyorum. Şahsıma haksızlık yapılıyor.

Bu sözlerin yine hoş olmadı. Benim herhangi bir hesabım yok ama anlatamıyorum. Şahsıma haksızlık yapılıyor.

Yalniz HD degilsen hayal kirikligina ugrarim reis seni severim cunku (HD'yi yani)

Yoksa tahammul etmezdim bu kus ithamlarina engeli basar gecerdim

Denayer'in degerini anlayan 5 adam falan var keza forumda

Forumun suratina gercekleri fiskirtan uyeleri her daim sevmisimdir

Yalniz HD degilsen hayal kirikligina ugrarim reis seni severim cunku (HD'yi yani)

Yoksa tahammul etmezdim bu kus ithamlarina engeli basar gecerdim

Denayer'in degerini anlayan 5 adam falan var keza forumda

Forumun suratina gercekleri fiskirtan uyeleri her daim sevmisimdir
Renktaşım sana sadece takıldığımı belirtmek isterim. HD ne bilmem ama Hakan değilim. Fazlasıyla söylemiştim zaten.

Denayerin değerini başından beri belirtirim zaten. Özelikle ilerde oyuncu satışı için de önemlidir.

Senden sadece rakiplerin oyuncularını gereksiz şişirmemeni ve kendi gerçek değerlerimize biraz daha saygı göstermeni isterdim.

Senden sadece rakiplerin oyuncularını gereksiz şişirmemeni ve kendi gerçek değerlerimize biraz daha saygı göstermeni isterdim.

Bunu yapma sebebim GSC cenabetligiyle mucadele etmek

Ayew ve Slimani neden patladi saniyorsun

Burada bu kadar ovulmese patlamazdi

Bak mesela herkes Cristian Ramirez'e cop dedi gelip show yapacak muhtemelen

(HD = Hakan Delikanli, reis karakterli bir uye)

Üst Alt