#88 Muğdat Çelik - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler kusura baklayın ama kızılacak birileri varsa o da rodri ve onyekurudur. Maçı izledinizmi bilmiyorum ama bu adama hiçbir pozisyonda pas vermiyorlar resmen adam yerine koymuyorlar. Yeteneksizdir vs. bilemem adam 11'de sahada oynuyorsa pas verilmesi gereken yerde vermeleri gerekir ama adama resmen hayaletmiş sahada hiç yokmuş gibi davrandılar resmen müsait pozisyonları hep harcadı onyekuru ve rodri ikilisi. Adamı küçümsüyorlar mı bilmiyorum ama o kadar sinir oldumki o iki çöpe kendilerini Ronaldo falanmı sanıyorda bunlar Muğdat'ı küçümseyip pas atmıyorlar. Terim'e eğer biraz adaleti varsa bu maçtan sonra o iki zibidiye sağlam bir ayar çekmesi gerekirse ceza vermesi gerekir önümüzdeki maç, hiçbir oyuncu kendini takımdan üstün görmemeli.
Top tutamıyor ayağına pas atılıyor topa doğru hamle yapmıyor top kaybı oluyor

Çok şey yapmak istediğinden hiçbir şey yapamadı. İlk yarı hücum oyuncularımız arasında en hareketlisi bu arkadaştı, bu hareket bize ne kazandırdı derseniz o ayrı mesele ama denedi ve koşularına karşılık olarak pas alamadı zaten akıcı olmayan pozisyonlarda ayağına atılan toplarda beklenildiği gibi yerleşik savunmaya karşı pek fark yaratamadı ama denenebilir hala Eren'e nazaran.

Muğdatı transfer eden zihniyetten hiçbir halt olmaz.
Senelerdir yaptıkları transferlerle Galatasaray markasını yerle bir ettiler.

Muğdatı transfer eden zihniyetten hiçbir halt olmaz.
Senelerdir yaptıkları transferlerle Galatasaray markasını yerle bir ettiler.
Transferlere gel :D Erman Kılıç-Muğdat-Yiğit Gökoğlan
Adamlar 1 günlük tatillerinde mangal yapmaya gidiyordu dağa, İstanbul'a transfer oldular
not:Erman Kılıç'ın bir şampiyonlar ligi maçı öncesi gönderilmesine ben de çok üzüldüm

Dün pek çok pozisyonda topla buluşamadı. Muğdat çok yetenekli bir futbolcu olmayabilir ama iyi niyetli ve karakteri yüksek bir isim. Keşke almasaydık ve düzenli top oynayabileceği bir takıma gitseydi.

Ömer
Muğdat
Abdurrahim albayrak

Lütfen gidin Galatasaray'ı dısarda destekleyin. Yıllarca sabriye edilmeyen küfür kalmadı. Camianın cocugu diye sahip cıkıldı. O zaman ben Galatasaraylıyım diyen herkes a takıma gelsin oynasın yönetici olsun. Yetenekli olmayan adamın ne işi var takımda kardesim ya. Niye taraftar var o zaman. Gidin kombinenizi alın tribünlere oturun baska bisey olmaz çünkü.

Iyi niyetinden süphem olmayan bir kac nadir adam var takimda Mugdat da bunlardan biri.

Adamin capi yetmiyor. Sucu Mugdat da degil Mugdat'i Galatasaray'a layik veya yeterli görende aramak daha önemli bence.

Galatasaray'da oynamayı geçtim tesislerden içeri giremeyecek çapta oyuncuları kulübe getiriyorlar sonra çilesini taraftar çekiyor. Muğdat'ın ve Ömer'in iyiliğinden ve azminden şüphem yok ama yetersizler işte. Eziliyorlar formanın altında.

Bu yazdığımı Muğdat anormal yetenekli bir topçu olduğu için, bizim kalibremizde topçu olduğu için, bizi tek başına CL'de lider yapacak, ligde şampiyon yapacak topçu olduğu için yazmıyorum. Elimizde forvet olarak sadece Eren ve Muğdat olduğu için yazıyorum.

Ben Muğdat olsam bu Eren'e forma verilse isyan ederim, hayata küserim.

Hakikaten bu adamın pozisyona girme, gol atabilme, bitiricilik özelliği Eren'den 100 kat iyidir. Eren'in de arkadaşlarına top indirdiği, duvar olduğu, afa topu aldığı falan da yok zaten. Bunları Muğdat da yapamaz ama en azından yakalarsa atma şansı çok daha yüksek.

Eren ömür törpüsü.

Bu yazdığımı Muğdat anormal yetenekli bir topçu olduğu için, bizim kalibremizde topçu olduğu için, bizi tek başına CL'de lider yapacak, ligde şampiyon yapacak topçu olduğu için yazmıyorum. Elimizde forvet olarak sadece Eren ve Muğdat olduğu için yazıyorum.

Ben Muğdat olsam bu Eren'e forma verilse isyan ederim, hayata küserim.

Hakikaten bu adamın pozisyona girme, gol atabilme, bitiricilik özelliği Eren'den 100 kat iyidir. Eren'in de arkadaşlarına top indirdiği, duvar olduğu, afa topu aldığı falan da yok zaten. Bunları Muğdat da yapamaz ama en azından yakalarsa atma şansı çok daha yüksek.

Eren ömür törpüsü.
tmm

Üst Alt