#88 Muğdat Çelik - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transferine her türlü karşıydım ama en azından bizim takımın genel mali şartlarına ve standardına göre makul bir sözleşme yapılmış. Bununla avutuyorum kendimi.

sent via GSC

Yasinin üçte biri parasına oynayacak ondan az katkı yapmaz belki fazlasını da yapmaz ama azmi ve hırsıyla muğdat çok zorlayacaktır asları.

Asgari ücretin iki milyon euro olduğu bir takımda bu paraya oynamayı kabul ettiyse bu renklere aşık belliki umarım başarılı olursun ...

normal aslinda vaziyet
mugdatin super ligde banko 11 oyuncusu oldugu sezon yok, boyle bir oyuncuya net 2 milyon tl verecek kac kulup cikar
donk ise zaten 1.5 milyona oynayan ve takima alismis sampiyonluga katkida bulunmus bi adam ve %25 zam aliyor
2 para arasi ucurum olsa da mugdat kendi parasiyla 2 donk da 1.9 aliyor gibi dusunebiliriz. asil sorun donkla tokalasip GOKAY gibi bir yetenegi takima kazandirmamamiz olmali. yada mugdati yerine Recep G.

DgynyefW0AEvt_O

vücudu ters üçkene benziyor

adı muğdatinho brezilyada oynuyo olsun hepimiz of be ne topcu gelsin hemen deriz öyle bir video aldığı maaşla bide ,yasinden faydalı olur orası kesin bende altyapıdan bir kardeşimiz olsun isterdim ama yapacak bişey yok

Umulandan daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Bakalım zaman tarafında olanları mı, yoksa karşısında yer alanları m haklı çıkaracak. :)

Üst Alt