#88 Muğdat Çelik - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerçekten şu adam kadar şanslı ve çalışkan olsam çok rahat futbolcu olabilirmişim onu anladım. Bu adam kadar yeteneğim kesinlikle var

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günümüzde bahtsız bedeviye açık ara örnek gösterilebilecek ilk kişi olan Muğdat sonunda ofsayta yakalanmadan gölünü attı, bu günleri de görmüş olduk :p
Maç sonunda Yunus için söyledikleri ile takdirimi topladı, helal olsun denilebilecek kısa ve öz bir konuşmaydı. Bunun dışında çok koşuyor ama kapasitesi bir yere kadar onun için bu adama kızamıyorum. En azından hiç vazgeçmiyor, gol kaçırsa da sürekli devam edip maçı bırakmıyor..

ulan boş kaleye atsan böyle olmayacak, orda ilkokul 3'e giden kız çocuğu olsa gol atardı.
dünyanın en kötü forvetini bul desek bir scouta gidip senden daha kötüsünü bulamaz. Nasıl her mevkinin en kötüsünü bulup alabiliyoruz yıllardır anlayamadım. Ömer bir sen iki, yerli yedek kalecilerimiz üç.

Suc bunda degil böyle adamlari bu kulübe layik görenlerde yeterli bulanlarda.

Net bir sekilde bizim seviyemizin en az bi 2-3 level altinda bu adam.

Denedik, olmadi

Katki da verdi ayrica, eminim takim ici kenetlenme ve atmosfer icin de iyi olmustur

Sene sonu ayrilacak zaten, kendine tesekkur ederiz

Dusuk maliyetli, bundan ucuza topcu oynatamaz Galatasaray bu devirde

Ne var yazdigimizda. Dogru degil mi.

Bu adamin eti belli budu belli, buralarda yapamayacagi tutunamayacagi daha alinmadan önce belliydi.

Resmen cöpe atilan para buna verilen maas. Bunu alacagina altyapidan bir cocuga o oyun süresini tanisan ne kaybedersin ki.

yazdığında kötü bir şey yok, zaten övmemişsin ki adamı, sadece kötü niyetli değil demişsin. Zaten kötü niyetli değil ben de espri olarak attım onu. ama bakış açın bazı oyunculara karşı daha yanlı bana kalırsa.

Üst Alt