#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 407 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sivas ve bjk maclarında kacırdıgı gollere ne diyosun peki abi?ben bjk macında kale önündeki pozisyona bişey demiyorum.önü kapalıydı ama diğerinde topu önüne aldıgında atmalıydı.sivas macında yaptıgı vurus ve tercihleri de kötüydü.evet istekli ama bu lakayıtlıgı bırakması lazım.
Onyekuru da cok kacirdi o iki macta ya... Falcao da 2 kere 1mm ile kafa golünü kacirdi

sivas ve bjk maclarında kacırdıgı gollere ne diyosun peki abi?ben bjk macında kale önündeki pozisyona bişey demiyorum.önü kapalıydı ama diğerinde topu önüne aldıgında atmalıydı.sivas macında yaptıgı vurus ve tercihleri de kötüydü.evet istekli ama bu lakayıtlıgı bırakması lazım.
O pozisyonları bitirmesini bekliyoruz tabii Soso'dan ama iyi oynuyor bence genel olarak. Takımın performans artışında ciddi katkısı var. Gol kaçırma konusunda maalesef herkes birbiriyle yarışıyor, çok daha fazla gol atabilirdik ligin ikinci yarısı iyi bir skor ortalamamız olmasına rağmen. Soso ilk yarı hayal kırıklığıydı takımın geri kalanı gibi ama iyi toparladı bence. Zaten dediğim gibi onun yaptığı işleri becerebilecek düzgün bir alternatifimiz de yok. Bizim oyunumuzun zaman geçtikçe daha iyiye gideceğini düşünüyorum, bazı oyunları, çıkışları, duran topları ezber haline getirdiğimizde çok daha rahat olacağız zaten. Tabii bunlar corona öncesiydi şimdi göbeği salmış bir şekilde dönerse bilemem.

Severim keli. Adam gecen sezon kendi başına şampiyonluk getirdi. Ama bu sene ki performansi rezil duzeyde. Umarim corona donemini iyi geçirmiştir. Ihtiyacimiz olacak gelecek haftalar. Sonra sene sonu iyi bir konusmak lazim, derdi neymis ogrenmek lazim. Kalitesi belli olan bir adam. Maaşında indirime giderse her halukarda bir sene daha gormek isterim. Bu arada daha ne kadar sureligine kontrati var bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt