#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adamın nedense öyle bir fanları var ki asla ses çıkartmıyor kimse.. Geldiklerinden beri Belhanda-Feghouli performanslarını kıyaslarsak bence Belhanda'nın katkısı bundan çok daha fazla. Geçen senenin ikinci yarısı hariç ne zaman iyiydi? Belhanda ilk sezonu hiç fena değildi, ikinci sezonun ikinci yarısı da gayet iyiydi.

Ama nedense Belhanda hep günah keçisi, bu adama kimse ağzını açmıyor. Çok garip. Bu gidişle Galatasaray tarihinin en overrated oyuncusu olacak gittiğinde.

İlk iki sezonu maçların çoğunda tamamen yatıp bir kaç maçlık seriler ile bize şampiyonluklar getirmişti. Artık bir kaç maç oynayacak kapasitesi bile yok.

Bu yıl inanılmaz kötü. Öyle böyle değil. Bu yıl bırak 4 milyon Euro’yu 400 bin Euro’yu haketmiyor bence.

bu adamın nedense öyle bir fanları var ki asla ses çıkartmıyor kimse.. Geldiklerinden beri Belhanda-Feghouli performanslarını kıyaslarsak bence Belhanda'nın katkısı bundan çok daha fazla. Geçen senenin ikinci yarısı hariç ne zaman iyiydi? Belhanda ilk sezonu hiç fena değildi, ikinci sezonun ikinci yarısı da gayet iyiydi.

Ama nedense Belhanda hep günah keçisi, bu adama kimse ağzını açmıyor. Çok garip. Bu gidişle Galatasaray tarihinin en overrated oyuncusu olacak gittiğinde.
maç maç kıyaslama gibi bi imkanın var mı üstat merak ettim toplam durumu.

maç maç kıyaslama gibi bi imkanın var mı üstat merak ettim toplam durumu.

maç maç yapamam ama geneli söyledim.

Feghouli: 102 maç 26 gol 22 asist
Belhanda: 96 maç 12 gol 22 asist

Feghouli bunun büyük kısmını geçen sezonun ikinci yarısı yaptı; 11 gol 6 asist yapmış lig+kupada. Kalan yaklaşık 2.5 senede 15 gol 16 asisti var.

Savunması pek olmayan bir kanat forvet için çok düşük.

Belhanda sadece gol-asist ile oyunu açıklanan oyuncu değil.

Kosu mesafelerini paylasiyormu beinsports? Bu adamin ne kadar kostugunu bilmeyi istiyorum. Arabistanda bile defansa yardim etmiyor diye küfür yiyecek kadae defansi boykotluyor herif.

artık bizde olmamalı. topla gidemediği için yakın çevresinden yardım bekliyor sürekli. bu nedenle hızlı çıkma şanslarını direkt çöpe atıyoruz. böyle kanat olmaz.

firavuna yine ses edilmemiş normaldir
60 dk yat 60tan sonra topa git herkes seni topcu sansın. güzel iş ama sıktı artık reis, arada çıkıp karambole çakacan diye bekleyemeyiz
çokça kaçırdın

Covid 19 olmasaydı yine geride bıraktığımız 2 senede olduğu gibi sezonun sonlarına doğru performansını yükseltmiş olacaktı amma velakin pandemi sürecinde, evde olduğu dönemde epey bir geriye gitmiş oldu.

Seri ile birlikte kalite denebilecek tek adam.. defansa yardım etmiyor olabilir ama ölüsüu oynar bu ligde koy 10 numaraya arkasına da bir diri adam bak keyfine illa kanat oynaması şart değil..

Kafayı eğip koşan Onyekuru'dan, Ömer'den, Şener'den bin kat iyidir. Yoktan 3-4 pozisyon yarattı bugün can havliyle. Ayrıca 10 numara serbest oyuncu olarak sağ çizgiye basan kanat halinden 2-3 gömlek daha iyi oyuncu. Akbaba illa oynayacaksa ilk geldiğindeki gibi o sağ kanat başlasın. Bu kısır takımın bitik Feghouli'nin bile yaratıcılığına ihtiyacı var.

Takımda mariano ve seri ile birlikte ne yaptığını bilen kafası çalışan ve takıma kalite katan adam. Mevcut takımda feg in içinde olmadığı aksiyon gol olmaz. O varsa bi ihtimal gol olabilir şut çeker pas verir top tutar. D.tü kalkmaz ama klası takımı kaldırır

Takımda mariano ve seri ile birlikte ne yaptığını bilen kafası çalışan ve takıma kalite katan adam. Mevcut takımda feg in içinde olmadığı aksiyon gol olmaz. O varsa bi ihtimal gol olabilir şut çeker pas verir top tutar. D.tü kalkmaz ama klası takımı kaldırır
O klasını göstermesi için fit olmak gerekir.
Öyle bir depar attıktan sonra taç çizgisinde topla rakip arasında soluklanırsan o atak biter.
Sonra hakeme çirkeflikler başlar.
Soso senenin 10 ayı bitik durumda.
2 ay oynaması için 4 milyon veremeyiz.

Gitsin başka yağlı kapı bulsun.

Gscimbom mobil

Üst Alt