#9 Eren Derdiyok - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence de haftaya ilk 11 başlamalı. Gol attığı müddetçe devam etmeli. O olmasa da Muğdat denenmeli. Avatarımdaki topçu da kendini biraz toparlasın veya satılsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haftaya on bir olduğu kesin de bu adam topsuz oyunda hiç yok. Gomis de çok farklı değil bu konuda ama oraları hareketlendirecek bir adam veya 2.bir gizli joker ihtiyacı var belki Muğdat yapabilir bunu bilemiyorum.

Umut Bulut'a aylarca küfür ettim ama ondan bile faydasız oynuyor attığı golde zemine takılıp yere düşecek sandım,golcü adam kafasında çizer bi sen bi kaleci var sağ ayağının içiyle direk dibine salacaksın o topu ne o kararsız kalan acemi santraforlar gibi saçma sapan bir vuruş yapıyorsun Galatasaray seviyesinde kesinlikle değil keşke kurtulabilsek ve 2 milyon € maaşı var.

Israrla söylüyorum bu adam nası buralara kadar geldi?
Ne tecrübe ne yetenek var. Zorla gol attı inanılmaz.
O vücuda ne hava topu alabiliyor ne de sırtı rakibe dayayıp dagitabiliyor. Bomboş bi futbolcu.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nasıl bu hale düştü daha doğru soru dostum, Leverkusen'in as forveti iken çok kısa zaman içerisinde feci bir çöküşe geçti. Sanırım eski bir hocası hoffenheim dan olması lazım çok tembel biri olduğunu söylüyordu.

Nasıl bu hale düştü daha doğru soru dostum, Leverkusen'in as forveti iken çok kısa zaman içerisinde feci bir çöküşe geçti. Sanırım eski bir hocası hoffenheim dan olması lazım çok tembel biri olduğunu söylüyordu.
Alt yapıda forvette kim var bilmiyorum ama buna verilecek 2m yerine onu alır oynatırım. Derim ki en azından parası makul. Böyle ciddi can acıtıyor. Umuttan hallice.

Gomisi beğenmiyorlar bide. Al böyle bi mal var kenarda işte.

Takindigi rahatsiz edici tavirlari bir kenara birakalim, sorun her ne ise cözülür ise Gomis mi Eren mi, tercihin hangisi olur?
Gomis oynayacagim diyorsa penalti atmamak kaydiyla tabi Gomis ama haftaya Mugdat'i oynatirim ben ic sahada. Bu ikiside yaramaz bir görüntü verdi. Gomis'te ciddi sorunlar var.

Geçen sene 30 gol atan bendim dimi

gecmisi degil gelecegi konusuyoruz ve bu adamin tavirlari saglikli degildi akhisar macinda

Gomis oynayacagim diyorsa penalti atmamak kaydiyla tabi Gomis ama haftaya Mugdat'i oynatirim ben ic sahada. Bu ikiside yaramaz bir görüntü verdi. Gomis'te ciddi sorunlar var.

gecmisi degil gelecegi konusuyoruz ve bu adamin tavirlari saglikli degildi akhisar macinda
Mugdat iyi niyetli bir oyuncu, bugün mesela Sinan yerine daha devre arasi alinabilir idi ama hem pozisyon olarak hem de klasman olarak fark var.
Su an tek bir cözüm var, Gomisi elden cikarip yerine o para ile net bir forvet almak ama bu iki denklemin bir araya gelmesinin ne kadar zor oldugunu sanirim hepimiz biliyoruz.

Üst Alt