#9 Eren Derdiyok - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamın stili kalas sitili.Bütün kanat oyuncularımız 28 tane oyuncuyu çalımlayıp son çizgiye inecek bu herifin önüne değil tam ayağına pası atacaklar boş kaleye atacak bunun dışında gol atma şansı yok.

Bu adamdan hiçbir şey olmayacağı belli. Başkan Eren i zorla izlettirdi bize resmen.

Ya arkadaş birçok boşta bedelsiz oyuncu varken neden almazsın da bu kalas Eren e muhtaç ediyorsun takımı ? :mad:

Boyle insanlari anlamak gercekten zor. Bu sene takimin sana muhtac kalmis yilda 2m euro para kazaniyorsun azicik ugrassan cabalasan bak gol atmani beklemiyorum en azindan umursamani gorse takim sozlesmeni uzatacak 2 3 sene daha 2m euro kazanacaksin. Ama yok maca 5 dk kala agrim var de oynama bi tane pas yapama git bundesliga 2. Liginde 300bin euroya oyna smdi

topu buna her attıklarında topu rakip kaleye değil bizim kaleye topu yollama , ilerleme hastalığı nedir , havadan gelen topu indirirken de aynı şeyi yapıyor istemezse yapamaz isteyerek bu kadar berbat oynayıp 90 dk rakibe çalışıyor.

senin mevkini forvet olarak belirleyen alt yapı hocanı bellemek gerek. sonrada seni futbolcu diye piyasaya süreni.

tribünden adam inmişte maça çıkmış gibi aynı. tek bir özelliği yok. bunun olduğu kadro gol atamaz.

haftalardıtçr boğazım patladı, forvetsiz çıkmalıyız 6 ortasaha ile. bu varken adeta 9 kişiyiz

Ben o zamanlar kucuk oldugumdan hatirlamiyorum ama bazi Almanci rtaslarim beni aydinlatabilir umarim bu konuda bu adam Leverkusen zamaninda wonderkid miydi

yenı günah kecisi eren sanırım allahtan belhanda oynamıyor yoksa sıcmıstı. eren bızım takımda oynayacak bi adam degil bunu oynatanda suc bulurum ben

Levent Nazifoğlu: "Avrupa'da Eren Derdiyok kalitesindeki golcüler için 50-60 milyon Euro'lar konuşuluyor. Lewandowski'den farkı yok. Bayern Münih'te koy kadroya, Lewandowski kadar oynar Eren.” (17 Ekim 2016)

Üst Alt