#9 Hakan Şükür - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # 9 " Kral " Hakan Şükür

ntvspor a GALATASARAY dan sportif direktörlük teklifi aldığını söylemiş.nedir işin aslı bilen varmı

Hoşgeliyorsun Kral...

Büyük Galatasaraylı Hakan Şükür...

Seviyor ve ailecek takip ediyoruz...

Anneciğim bile çok sevindi gelişine...:)

Ah be Kral.

Bu yönetim uğruna sana ne laflar söyledim ben be.Ulan ne malmışım.

bende bu frouma ilk girdigim zamanlar cok sovuyordum hakana, tabi burada trt yi seyredemiyordum, sizden duyduklarimla soyluyordum

meger adamin soyledigi seylerin bir tanesimi yanlis olmaz kardesim

ne dediyse hakli cikti.

ama benim hakana saygim nasil tavana vurur biliyormusunuz.

teklifi reddeder ve polata karsi konusmaya devam ederse, metin oktay mertebesine ulasir gozumde

GS i herseyin ustunde tuttugunun kanitidir o gun benim icin

Yahu Evet mitingine geniş açıdan bakıp Galatasaray ile alakasını halen çözemedim...?

Dar bakışlıda değilim ama bu resimle Galatasaray'ın alakasını gösterebilirmisin bana...?

Bu resimi buraya koymandaki amaç ne Gökhan? Bırakın artık önyargılarınızı, Galatasaray'a yaptığı hizmetlere bakın. Hakan gibi insanlar devamlı başarılı olacaktır, sizin gibiler de haset içinde sağa sola saldırmaya devam edecektir.

Ne güzel bir tezahurat: Kral Hakan Şükür seni çekemeyen bütün i... suratına tükür!

22 yas bakis acisi genisletmek acisindan yeterli bir yas degil renkdas

siyaseti dini isin icine sokarak anca dustugun cukuru genisletirsin o yasta

Örnegim Hakan Sükür'dür bu konuda. Hadi ben taraftarim, disaridan biriyim. Milli sporcuyken spor'a karistirirsan siyaseti, dini, o zaman öyle bir düsersin ki, efsane sayilman gerektigi bir yerde, nefretle karsilanirsin ancak.

Örnegim Hakan Sükür'dür bu konuda. Hadi ben taraftarim, disaridan biriyim. Milli sporcuyken spor'a karistirirsan siyaseti, dini, o zaman öyle bir düsersin ki, efsane sayilman gerektigi bir yerde, nefretle karsilanirsin ancak.

yok oyle birsey, burada her siyahi oyuncunun bir seyhi bilmemnesi var

kimse de sizin baktiginiz gibi bir bagnazlikla yaklasmiyor olaya

gonlunuzu serin tutun siz

koca Hakan kral gibi oynarken ne Feto bilirdiniz, ne bilmemne

kimseye kimsenin inandigi yada inanmadigi soyut degerlerden zarar gelmez.

zararin sebebi somut degerlerdir, genelde de para olarak kendini gosterir

Akilli adam hem soyleyenden hemde soylenenden etkilenmez. etkileniyorsa sucu kendinde arayacak.

Sen simdi bu konuda fikrini soyleyerek beni etkileyemiyorsun mesela. Ama belliki Hakanin soyledikleri her neyse (dinlemedim kendi agzindan) seni etkilemis korkutmus belliki.

Inandigini soylemekten korkan adamdan kork, soyleyenden degil

puta tapsa bile

Akilli adam hem soyleyenden hemde soylenenden etkilenmez. etkileniyorsa sucu kendinde arayacak.

Sen simdi bu konuda fikrini soyleyerek beni etkileyemiyorsun mesela. Ama belliki Hakanin soyledikleri her neyse (dinlemedim kendi agzindan) seni etkilemis korkutmus belliki.

puta tapsa bile

...

puta tapsa bile

Hakan Sükür'ün ne inanci, ne düsüncesi beni ilgilendirmiyor. Ama bir adam efsane olarak anilmasi gereken bir yerde, cogu kisi tarafindan sevilmiyorsa, bunda bir gariplik vardir. Benim Hakan Sükür'ü sevmemekten hic bir cikarim yok, nasil olsun ki? Tam tersine onu sevmek, sahiplenmek, canimdan cok sevdigim takimimin efsanesi diyebilmek gelir isime. Ama diyemiyorum, milyonlarca Galatasarayli diyemiyor. Her lafi, her hareketi daha da düsürüyor onu gözümde, keske öyle olmasa. Ama sevgi, nefret cok kontrol edilebilecek duygular degildir, kontrol edemiyorum. Beni korkutan, etkileyen bir sey yok, sadece üzülüyorum. Cocuklugumda duvarimi süsleyen adamin, benim icin artik hic bir degeri, önemi olmamasina üzülüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt