#9 Haris Seferović - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
heh heh aynen o da olur bak. O reis gene bir maç almıştı bu kardeşimiz maçları veriyor gibi.

Şampiyon olursak resmen Gomis sayesinde olacak. Tek başına 6 puan az değil.
umarım düzelir ve yanıltır bizi ve ilerde de böyle düşündüğümüz için pişman oluruz ama bence bir adam alınmalı öne. gomis ztn seneye emekli olacak genç birini rotasyona katsak fena olmaz. shamar bu profile uyuyor

serdar dursun > seferovic
serdardursun.gif

umarım düzelir ve yanıltır bizi ve ilerde de böyle düşündüğümüz için pişman oluruz ama bence bir adam alınmalı öne. gomis ztn seneye emekli olacak genç birini rotasyona katsak fena olmaz. shamar bu profile uyuyor
%100 almamız lazım birini. Buna güvenip çıkarsak Gomis'in ayağına bakarız tüm sezon.

Ben coştum bu gece Sefer'in form tutması dahilinde atacağı gol miktarı max. 11 diyorum o da form tutarsa. At fava bekle :ka:

Seferovic iyi bir santrafor degil. Bunu ilk geldigindede yazmistim, su anda bana katılmayan renkdaslarin sezon sonu gelmeden benle ayni fikirde olacaklarından eminim.

3 macta gol atamayan forvet mi olur la. O pozisyonu hafizamdan silemiyorum bomboşsun ya gol olmasa neyse deriz de o pas fantezi isiydi reis

3 macta gol atamayan forvet mi olur la. O pozisyonu hafizamdan silemiyorum bomboşsun ya gol olmasa neyse deriz de o pas fantezi isiydi reis
Özgüven eksikliği mi yaşıyor

Atamazsam linç yerim diye mi düşündü orada anlamadım

Yani normal şartlarda forvet dediğin o topu kaleye vurur

Ama bizimki orada bir saçmaladı yani

Zaten Emre'de o vuracak diye pozisyonu bırakmıştı

Seferovic’in en büyük hatası aşırı paylaşımcı ve duygusal olması.

Forvet egosu yok adamda. O olmayınca da bir sezon 8 gol atarken bir sezon 25 gol atıyorsun.

Ritim tutmasına ve uyum sağlamasına bakar.

Ekim ayı gibi çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Üst Alt