#9 Haris Seferović - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benfica'nin bunu 1milyona neden biraktigini anladim. Oluyu bile 10a satmak istiyen Benfica bunu 1e nasil birakti.

Kosmaya dermani yok, 1 tane ikili mucadele kazanmadi. Sanki Marquinhos - Kimpembe ikilisine karsi oynadi.

Kanatlarımız fm diliyle içe kat eden değil düz kanat olsa ve adamakıllı orta yapsa bu arkadaş daha faydalı olacak ama ortalarımız hem beklerin hem kanatların acınası durumda.

İlk yarı adamı hiçbir şekilde topla buluşturamadık. Ne yapacak, orta sahadan topu alıp gol mü atacak?

İkinci yarı faydalı işler yaptı, topu ona ulaştırınca iki pozisyona girdi.

Az sabır.

Bir iki ceza sahası kenarında topla buluştuğunu hatırlıyorum, içerideki noktalar hatırladığım kadar hep sırtı dönük buluşmalar, ilk yarı için pozisyona sokamadığımızı beslemeyediğimizi düşünüyorum.

Hoş ikinci yarı da 1,5-2 pozs. var.
Kötüydük.
Yanlis kosu yapiyor bazen ondan
Pvanin soldan geriye cevirdigi topda kendini arkaya biraksa bos kaleye atacakti

Çok hantal . Fizik olarak mı hazır değil yoksa erken mi gücsuzleşmis anlamadim. Bazı futbolcular 31-32 yaşına geldiği zaman iyice düşüyorlar. Öyle bir durum varsa yandık . Son sezonunu takip eden varsa daha iyi bilir. İnsAllah fizik olarak hazır değildir ve hazır duruma gelir.

Bunu yedek birakacak bi forvet lazim.

Dün oyuna giren hucum oyuncularimizin yaslarina bakiyorum. 37-35. Sefer de 30 yasinda sanirim. 3'ü de sezon sonu yolcu muht.

Gol yollarinda gecen yilin tekrarini yasiyoruz 2 mactir. Net bi forvet lzm ve Evander gibi kilit açacak biri. Orta sahayı da maalesef yanlis kurguladik. Sergio alinmasa da olurdu 4 yil sozlesme verdik biz.

Üst Alt