#9 Mario Jardel - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 9 "Süper" Mario Jardel

Jardel ve Hasan a - Rportaj

"JARDEL GELECEKTİ BEN DE G.SARAY'A GİDECEKTİM"

2502.jpg

-G.Saray'a transferinin son anda gerçekleşmediğini biliyoruz. Bunu senden dinleyebilir miyiz?

"Porto'da forma giyerken, Galatasaray'la bir oyuncu takası gündeme geldi. Jardel, Porto'ya geri dönecekti, G.Saray'da buna karşılık üç oyuncu istiyordu. Bu üç oyuncu içinde ben, Dmitri Alenichev ve şu anda Valencia'da oynayan Ricardo Costa vardı. Biz de G.Saray'a gitmeye hazırdık ve özellikle ben Galatasaray'da oynamayı çok istiyordum. Ancak son anda Jardel, Sporting Lizbon'u seçti ve bizim Galatasaray'a transferimiz son anda gerçekleşmedi. Eğer, Jardel Porto'yu seçseydi, Galatasaray'da başarılı olacağımıza inanıyordum. Panathinaikos'tan, Maritimo'ya döndükten sonra da Türkiye'den menajerler aracılığıyla teklifler geldi ancak bunlar ciddi bir aşamaya ulaşmadı."

abartmayin bu kadarda lan. attigi kadarda show yapacamda diye kacirdigi onca pozisyonda vardir.

bitiricilik konusundada jardel'den daha iyi olan 10 dene adamda sayarim

hicmi kacirmasin kardesim? bi forvet say butun girdigi pozisyonlari atsin.. onun disinda benim icin en komple forvet falcaodur her yonuyle abartma yok bunda.. finallerde bos gecmeyen bi forvet.. oyle kucuk maclarin adami felan degil hani..

bide LAN demezsen sevinirim kardes.

ya git isine allahasen en komple forvet falcao ve jardelmis

thierry henry, didier drogba, prime torres, o fenomeno, sheva, eto'o, raul, van nistelrooy, forlan, vs ne ozaman

ya git isine allahasen en komple forvet falcao ve jardelmis

thierry henry, didier drogba, prime torres, o fenomeno, sheva, eto'o, raul, van nistelrooy, forlan, vs ne ozaman

Forvet ayrı,santrfor ayrı.Evet bence de en komple iki santrfor kim diye sorsan Falcao ve Jardel derim.Santrforda bulunması gereken en önemli özellik bitiriciliktir bence,gerisi hikaye.

2000/01 sezonunda Galatasaray forması giyen ve attığı gollerle sarı-kırmızılı taraftarların hafızalarına kazınan süper mario lakaplı brezilyalı golcü mario jardel, 39 yaşında sahalara dönmeye hazırlanıyor.

en son iki yıl önce bulgaristan ekiplerinden cherno more’de profesyonel olarak futbol oynayan jardel, brezilya’da tekrar futbola dönmek istediğini ve bir yıl gremio’da oynadıktan sonra futbola veda etmek istediğini açıkladı.

globo esporte’ye konuşan jardel, “bu yıl libertadores’te oynayacaklar ve birçok maça çıkacaklar. takıma yardımım dokunabilir, bu benim hayalim” diyerek futbola dönmeye yeşil ışık yaktı.

gremio’nun jardel’in bu isteğine nasıl yanıt vereceği ise henüz netlik kazanmadı.

Oy gelsin bizde başlasın yeniden.:lol: Böyle adamlar 45'e kadar oynar yahu. Klose ve jardel ikiside aynı tipte herif.

Jardel ve Hasan a - Rportaj

"JARDEL GELECEKTİ BEN DE G.SARAY'A GİDECEKTİM"

2502.jpg

-G.Saray'a transferinin son anda gerçekleşmediğini biliyoruz. Bunu senden dinleyebilir miyiz?

"Porto'da forma giyerken, Galatasaray'la bir oyuncu takası gündeme geldi. Jardel, Porto'ya geri dönecekti, G.Saray'da buna karşılık üç oyuncu istiyordu. Bu üç oyuncu içinde ben, Dmitri Alenichev ve şu anda Valencia'da oynayan Ricardo Costa vardı. Biz de G.Saray'a gitmeye hazırdık ve özellikle ben Galatasaray'da oynamayı çok istiyordum. Ancak son anda Jardel, Sporting Lizbon'u seçti ve bizim Galatasaray'a transferimiz son anda gerçekleşmedi. Eğer, Jardel Porto'yu seçseydi, Galatasaray'da başarılı olacağımıza inanıyordum. Panathinaikos'tan, Maritimo'ya döndükten sonra da Türkiye'den menajerler aracılığıyla teklifler geldi ancak bunlar ciddi bir aşamaya ulaşmadı."

bu abiyi bilmem de alenichev muthis olurdu phe

ilk yarı 19 gol atıp,2.yarı takım içinde afaroz edilmekten 2 yada 3 gol atabilen golcü

Burak'a kosmuyo diyenler bunada kosmuyo diyip, resmen adamin kariyerini bitirmisti. Kral adamdi! Kodummu oturturum tarzinda bi forvet idi..

Gecenlerde bir yardim macinda oynamisti. Kacirdiklarini gorseniz Jardel olduguna inanmazsiniz.

Jardel doneminde Galatasaray'i hem iceriden hem disaridan vurdular. Iceriden vuranlar basariyi ustlenmeye calisan embesiller. Disaridan vuranlar, malumunuz hala disarida ahkam kesip duruyor.

Ne oldu? Galatasaray'i 10 sezoncuk beklettiler. Simdi kaldigimiz yerden devam ediyoruz. Cok daha tecrubeliyiz, cok daha gucluyuz.

benim gördügüm en iyi golcü 3:2 real macindaydim bende Jardel kesin yazar diyordum harbiden de yazdi.

Jardel'i çubuklu forma içinde izlemek çok keyifliydi.Gördüğüm en iyi altı pas golcüsüydü.Hatta bazen abartıp ceza sahası dışında yarım voleyle attığı goller de mevcuttu...

Üst Alt