#9 Mauro Icardi - Sayfa 326 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lig 9 Agustos'ta basliyor, CL play-off 20-21 Agustos.
Lutfen git guzel bir tatil yap, sonra gel kampa katil.
Seneye; ne kilolu, ne formsuz, ne de sakat bir Icardi gormek istiyoruz.
Sen formunda olursan, bu ligde en az 40 gol atarsin.
Bir de CL mevzusu var. Bu sene su sakatlik isi olmasaydi, ust tura biz cikacaktik.
Cok buyuk izler biraktin/birakiyorsun, ama cok cok daha buyuklerini birakabilirsin.
Lutfen yaz donemi verimli gecsin.
çok çok haklısın ama sadece bir şey söyleyeceğim:

bu adam geçen sene sezon bittiği anda PSG topçusuydu. arabia'dan facia teklifler aldı, belki kulübü süreci uzattı vs vs derken, yine de ilk kampa bir şekilde katıldı. bu sefer de eşinin hastalık sorunu ortaya çıktı.

ona rağmen bence cl biletini almamızda başroldü. 30 m euro soktu kasaya yani.

bu sene direkt bizim oyuncumuz olarak kampa gelecek. umarım daha soft bir süreç ile yeni sezona hayvan gibi girer yaw.

çok çok haklısın ama sadece bir şey söyleyeceğim:

bu adam geçen sene sezon bittiği anda PSG topçusuydu. arabia'dan facia teklifler aldı, belki kulübü süreci uzattı vs vs derken, yine de ilk kampa bir şekilde katıldı. bu sefer de eşinin hastalık sorunu ortaya çıktı.

ona rağmen bence cl biletini almamızda başroldü. 30 m euro soktu kasaya yani.

bu sene direkt bizim oyuncumuz olarak kampa gelecek. umarım daha soft bir süreç ile yeni sezona hayvan gibi girer yaw.
Sen de haklisin. Zaten yanlis anlasilmamak icin cok dikkatli yazdim. Kesinlikle Icardi sayesinde CL'ye gittik. Transfer sureci ve esinin durumu da cok kotu etkiledi. Gecen sezon ve bu sezon yaptiklari ortada.

Benim altini cizmek istedigim husus, eger Icardi performansini %85'in ustune cikarirsa inanilmaz isler olabilir. Galatasaray cogu zaman iyi forvetler bulmustur ve oynatmistir. Ama Icardi gercekten baska bir adam. Eger formunu bir sezona yayarsa, o sezon neleri basarabilecegimizi cok merak ediyorum. Super Lig sampiyonlugu bonus kalir olacaklarin yaninda.

Aslinda bu soylediklerim (eger kalacaklarsa) Zaha ve Ziyech icin de gecerli ama... Sadece Icardi'nin bu kulubu, armayi ve taraftarlari cok sevdigini ve onemsedigini biliyorum. Fizik kalitesi de yerinde olursa bizi cok baska seviyelere tasiyacaktir.

GL7fiXFWoAE7Rye

Üst Alt