9 milyon eurosu olsa mario gomez'i alacak t.d - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9 milyon eurosu olsa mario gomez'i alacak t.d

Bu nasıl çapsızlık bu nasıl vizyonsuzluk. Lan Galatasaray teknik direktörü hiç mi avrupa bilmez futbol izlemez ya. Valla Galatasaray forması büyük geldi bunlara. İvedilikle üstlerinden alınması lazım. Yahut en azından sportif direktörlüğe profesyonel bir yabancı getirip, "bak hamzacım senin vizyonu biraz genişletmemiz lazım ya da sen bu transfer işlerine filan karışma" dedirtmek lazım

Adam.Gomez'i neymar etti koydu, zaten her defasi agzini acinca belli oluyor futbol un f sinden anlamadigi. Ha oynatti futbol da futbol degil biz bunun ne gibi agiz kokusunu cekiyoruz belli degil
Tanman da geldi rezil olup yollanmisti ,neden yine geldi anlam veremiyorum. Ayni şeyler deniyerek baska sonuc beklemek tek apptal kişi lerden beklenir.

Abicim adamın bir planı bile yok. Mario Gomez olmazsa Oumar Niasse ne alaka. Bize pivot santrfor mu lazım hızlı genç bir adam mı. Muz almaya gittim yoktu yarım kilo kıyma aldım gibi bir şey bu.

Adam.Gomez'i neymar etti koydu, zaten her defasi agzini acinca belli oluyor futbol un f sinden anlamadigi. Ha oynatti futbol da futbol degil biz bunun ne gibi agiz kokusunu cekiyoruz belli degil
Tanman da geldi rezil olup yollanmisti ,neden yine geldi anlam veremiyorum. Ayni şeyler deniyerek baska sonuc beklemek tek apptal kişi lerden beklenir.

Malesef Hamza'yi savunanlar da futboldan bi haber :(

Üst Alt