#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga be. Milletin hayalleriyle oynamayın. Küstürmeyin taraftarı. Sonra bir bileklik bile satamazsınız. Fb gibi vınvın da kurtarmaz bizi.

Radamel-Falcao-Robin-van-Persie-435845.jpg
Şıracı ile Bozacı

falcao için ah vah etmek anlamsız artık belirli bir süre sanki falcao hiç yokmuş gibi düşünüp planlamamızı o şekilde yapmalıyız hocamın da bu şekilde düşündüğüne eminim ayrıca falcao formsuz andonenin oynaması bizim açımızdan daha avantajlı hem falcaoya alternatif üretmiş oluyoruz hemde fizik olarak daha diri bir oyuncuyla oynamanın avantajını yaşarız yönetim falcao ile bu kadar uğraşacağına diego costayı alabilseydi türkiye ligine çok daha uygun bir oyuncu transfer etmiş olurdu.

hep söylüyorum yönetim zayıf kalıyor hocamın çalışacağı yönetim çok güçlü olmalı.

falcao için ah vah etmek anlamsız artık belirli bir süre sanki falcao hiç yokmuş gibi düşünüp planlamamızı o şekilde yapmalıyız hocamın da bu şekilde düşündüğüne eminim ayrıca falcao formsuz andonenin oynaması bizim açımızdan daha avantajlı hem falcaoya alternatif üretmiş oluyoruz hemde fizik olarak daha diri bir oyuncuyla oynamanın avantajını yaşarız yönetim falcao ile bu kadar uğraşacağına diego costayı alabilseydi türkiye ligine çok daha uygun bir oyuncu transfer etmiş olurdu.

hep söylüyorum yönetim zayıf kalıyor hocamın çalışacağı yönetim çok güçlü olmalı.
Diego mu Costa

Diego Costa'da daha az uğraşırlardı doğru diyorsun.

Bu adam niye oynamıyor anlamış değilim. Sakatlık olduğunu düşünmüyorum. Fatih hoca oynamak isterse oynatırım tadında açıklamalar yapıyor. Sıkıntısı ne bu adamın anlamadım.

Net bir sakatlık durumu yok ağrı hissediyor deniliyor hoca iğneleyici laflar ediyor bu maçın kadrosunda da yok bana sakatlık dışı bazı şeyler var gibi geliyor ama şu an ortam flu anlamak zor bakalım ilerleyen günlerde..

Net bir sakatlık durumu yok ağrı hissediyor deniliyor hoca iğneleyici laflar ediyor bu maçın kadrosunda da yok bana sakatlık dışı bazı şeyler var gibi geliyor ama şu an ortam flu anlamak zor bakalım ilerleyen günlerde..
Ben hocanın falcaonun transferi konusun da çok istekli olmadığını abdurrahimin foto olayının basına sızması neticesinde camianın motivasyonunu bozmamak için yok demediğini düşünüyorum.

Şimdide siz çok istediniz aldınız ben çekincelerimi söylemiştim adam oynamıyorsada sizin hatanız demeye getiriyor.

Sonuçta fatih hoca kurt biri falcaonun sakatlık riski olduğunu bunun nüksedebileceğini düşünmüştür çekinceleride bu yüzden olabilir.

Ayrıca fatih hoca galatasarayın menfaatini önceleyen biri fiyatı ne olursa olsun adamı illa alın diyecek biri değil ama yöneticiler böyle düşünmez kendi prestijini kurtarmak için kulübün menfaatini çok önemsemeyip transfer yapabiliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt