#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Aşil tendiniti ve kemik iliği ödemi''...

Futbolcularda sıkça görülen, illet bir rahatsızlıktır. Benim de başımda; 5 yıldır sadece zorunlu haller ve Tenis oynarken -özel bir aparatla- ayakkabı giyebiliyorum; onun dışında hep terlik-sabo...Falcao' nun durumu benimki kadar ciddi değildir muhtemelen ama üst düzey profesyonel bir sporcu için azı bile çok kısıtlayıcı olabiliyor. Umarım bir an önce tam sağlıklı şekilde sahalara döner...

''Aşil tendiniti ve kemik iliği ödemi''...

Futbolcularda sıkça görülen, illet bir rahatsızlıktır. Benim de başımda; 5 yıldır sadece zorunlu haller ve Tenis oynarken -özel bir aparatla- ayakkabı giyebiliyorum; onun dışında hep terlik-sabo...Falcao' nun durumu benimki kadar ciddi değildir muhtemelen ama üst düzey profesyonel bir sporcu için azı bile çok kısıtlayıcı olabiliyor. Umarım bir an önce tam sağlıklı şekilde sahalara döner...

Geçmiş olsun Mustafa bey, Az önceye kadar bu sakatlığın derinliğini araştırmamış idim. Kronik değilmiş ama kroniğe dönüşme veya bağ yırtığı ile sonuçlanma riski ciddi şekilde varmış. Bir çok komplo teorisi ürettik taraftarlarca ama bence kesin ve net sakat bu adam. Aşilinin koptuğunu da sanmıyorum. Böyle bir şeyi kimse gizleyemezdi. Oyuncu ben bırakıyorum futbolu v.s demezse gelecek yılları da düşünerek ikinci yarıya kadar oynamamalı. Ağrıları geçmemişse zaten verim veremez sahada.

Geçmiş olsun Mustafa bey, Az önceye kadar bu sakatlığın derinliğini araştırmamış idim. Kronik değilmiş ama kroniğe dönüşme veya bağ yırtığı ile sonuçlanma riski ciddi şekilde varmış. Bir çok komplo teorisi ürettik taraftarlarca ama bence kesin ve net sakat bu adam. Aşilinin koptuğunu da sanmıyorum. Böyle bir şeyi kimse gizleyemezdi. Oyuncu ben bırakıyorum futbolu v.s demezse gelecek yılları da düşünerek ikinci yarıya kadar oynamamalı. Ağrıları geçmemişse zaten verim veremez sahada.

İkinci yarı dönse ne olacak abi ? İki maç oynayınca yine ağrı hissedecek.Serdarı ve Ereni sırf acı eşikleri dusuk ve zırt pırt sakatlanıyor diye yollayan hoca Falcaoya nasıl katlanacak merak ediyorum.

Diagneyi göndermeyip devre arasini beklesek daha iyi olurmus ,iste bilemiyorsun arkadas ,futbol bu güzelliği de belirsizligin cok olması. Basket pek oyle degil mesela iyi bir kadro genelde basarir

Kopsaydi o kosu ve antrenman videosunu birak koymayi Sicmaya rahat gidemezdi

Nerdesin be abim.. kaldık öyle lidersiz, forvetsiz.

Bunu hak etmedik, hak etmedi Galatasaray taraftarı. Azıcık onuru, gururu varsa, ki olduğuna inanıyorum ve eminim, en kısa sürede bu taraftarı gururlandıracaktır. Şu an bile bunun çabasını veriyordur.

Dön güzel adam, her şey güzel olacak, olmalı.

Aynen mert aynı gün sakatlanmışlardı oysaki

##Hemen bir portekizli hoca##
850.kez ayni seyleri yazmissin.Iyice anlayatimda anla.1.cisi emre nin sakatligi futbol hayatini bitirebilecek türden ve dönüs tarihi mayis 2020 olarak öngöruluyordu.Adam 7 ay önce geldi o agir sakatliktan.Falcao aldigimizda beri 3 maca cikti ve ilk yariyi kapatti.Sakatligi dinlenme ile gececek türden.5 ay deil ama bu dinlenme anladın.

Galatasaray Sağlık Ekibi Falcao hakkında "Kontrollerimiz sürüyor. Kötüye giden hiçbir şey yok.Önümüzdeki haftalarda durumu belli olacak." dedi. (Ajans 1905)

haftaLAR derken

EKS2S6tW4AAaoCH

Durdu durmaya bütün büyük maçları, Avrupa maçlarını, deplasmanları yedik zaten. Devre arası adam gibi kamp yiyip ikinci yarıya %100 dönsün.

850.kez ayni seyleri yazmissin.Iyice anlayatimda anla.1.cisi emre nin sakatligi futbol hayatini bitirebilecek türden ve dönüs tarihi mayis 2020 olarak öngöruluyordu.Adam 7 ay önce geldi o agir sakatliktan.Falcao aldigimizda beri 3 maca cikti ve ilk yariyi kapatti.Sakatligi dinlenme ile gececek türden.5 ay deil ama bu dinlenme anladın.
850 kere anlamadığınız için yazmışım sorunu kendinizde arayın. Futbol hayatı bitecek seviyede sakatlandı aynen dünyada aynı sakatlığı geçiren tek kişiydi atıyorsunuz bari destekli sallayın şurada. Misal kim dedi mayıs 2020'de dönecek diye. İlk sakatlandığından beri en geç şubatta dönecek denildi. Ayrıca emre akbaba sanki sahaya çıkabilecek seviyeye gelmiş gibi yorum yapmayı da bırakın topa vuruyor olmak-takımla koşuyor olmak döndüğü anlamı taşımıyor.
Futbol hayatı saçma sapan sakatlıklardan biten futbolcuların listesini yapalım istersen alaka kurmayı öğrenirsiniz belki
Hayır dinlenme ile geçecek sakatlık olduğuna hangi diploman ve falcaonun hangi tahlil-mr sonuçları ile karar verdin bunu da açıklayın bilelim. Bakıyorum bu konuda epey uzman var.
Sallayın sallamayın demiyoruz ama tutarlı sallayın. Misal melo ile örnek verin, yetmezse başka futbolcular bulabilirsiniz. Anladın umarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt