#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolcunun geçmişte ne oynadığının benim için bir önemi yok bu forma altında ne yaptığının benim için önemi var.

Falcao ben de büyük hayal kırıklığı yarattı, golcülüğüne efsane oluşuna laf yok ama toparlayamazsa dikiş tutmadı demektir.

Adamin koşma şekli bile değişmiş bi halt olmaz bundan. Eğer düzelirse ve oynamaya devam ederse 2-3 hafta sonra tekrar uzun süreli sakatlanır. Bu adam düzeldiği an hemen şutlanmali büyük iş açacak maliyeti başımıza.

kanatları ve bekleri atlet oyunculardan kurup orta sahaya da minimum bir tane asker oyuncu koyarak falcao'yu ceza sahasında takılıp geri gelmesine gerek kalmayacak bir ortama sokmamız lazım. avrupa'da bir işe yaramaz ama ligde iş yapabilir bu anlayış.

Diagne için söylediğim, Gomis'in son döneminde söylediğim şeyleri şimdi de Falcao için söylüyorum yine olayı çok yanlış yerde arıyoruz Muslera-Marcao Ömer ve Lemina hariç diğer futbolcularımız gerçekten formayı hiç hak etmiyor belki Seri de son 2 maçtır iyi onun haricinde kaldır çöpe at hepsini

Falcao'ya gelene kadar 2 bekimiz-2 kanat oyuncumuz-hücumcu orta sahamızı değiştirmemiz gerekiyor ondan sonra bam bam futbol oynarız hala Falcao etkisiz kalırsa o zaman eleştirelim

Yoksa gerçekten suç forvetin değil, Eren oynadı Sinan oynadı Diagne oynadı Mitroglou oynadı Falcao oynadı Gomis oynadı Andone oynadı Babel oynadı hiçbiriyle olmuyor işte tamam haydi biri ikisi kendi suçları iyi değillerdi desek hiçbiri olmadı hep mi forvet suçlu ?

Önce bir oyun planımız olması gerekiyor, sonrasında bu oyun planını oynayacak "uygun" profilde oyuncular gerekiyor ondan sonra düşünelim bunu yoksa bugün forvetimiz Adem olmuş Falcao olmuş Andone olmuş hiçbir önemi yok

Falcao oyuna girmeden zaten Terim'in deyimiyle 60 dakikadır kapanıyorduk. Oyunu kendi ceza sahamızın etrafında kabul eden bir takımız. Yani Falcao'nun bölgesinde değil. Onun için Falcao da aramayın hatayı. Kıçı kırık Alanyaspor gelmiş senin mabedinde şut manyağı yapmış kaleni. Falcao mu engellemesi gerekirdi bunu?

Olayı saptırmayın lütfen. Bu leş futbolun sorumlusu Falcao değil, Terim ve ekibidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt