#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 270 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a

adami os'da serinin bile arkasinda top alip dagitmaya mahkum ettik
Doğrudur ama o kadar mac denk gelir be kardeş en son mac yay dan frikik oldu . Aldı topu aha dedim 90 da top auta dikti. Adamın tipine bakınca bile karizmatik gol atıyorsun geçmişinden dolayı kafada bütünleştirmisiz. Ama gerçekte çok pasif .. Ben dan diye kafa vuran rovasataya kalkan vole çakan frikikten 90 a takan falcao istiyorum..

Doğrudur ama o kadar mac denk gelir be kardeş en son mac yay dan frikik oldu . Aldı topu aha dedim 90 da top auta dikti. Adamın tipine bakınca bile karizmatik gol atıyorsun geçmişinden dolayı kafada bütünleştirmisiz. Ama gerçekte çok pasif .. Ben dan diye kafa vuran rovasataya kalkan vole çakan frikikten 90 a takan falcao istiyorum..
olur onlar yeniden, su an tek amac bos kale olsa bile bulusturmak olmali. mesela denizli macinda sag ayagiyla güzel alip sol ile güzel yapistirmisti. yeter ki top at adama . 1 i atmaz 2 yi tavana asar .

Kb ama Falcao > Cavani. Monaco da yaptigi isler > cavaninin psgdr yaptiklari. Falcao psgde de 30+ bitirirdi her sezonu
bizim sisteme olmadı gibi ama boğuluyor kasap stoperlerin arasında, top zaten taşıyamıyor takım. haliyle falcaoyu göremedik daha
cavani daha çok top taşıyan keza vücudu da falcaoya göre daha iyi bizim lig standartlarında. üstelik gerekirse kanat forvet de oynayabilecek bi adam.
muslera ile de kanka olması diğer bi artı.

monacoda psgnin bi tık altı zaten transfer vb konularda. ama takım uyumu yakalayamıyorlar.
fransada 3-4 takım top oynuyor ötekiler sıralamayı belirliyor.

bizim sisteme olmadı gibi ama boğuluyor kasap stoperlerin arasında, top zaten taşıyamıyor takım. haliyle falcaoyu göremedik daha
cavani daha çok top taşıyan keza vücudu da falcaoya göre daha iyi bizim lig standartlarında. üstelik gerekirse kanat forvet de oynayabilecek bi adam.
muslera ile de kanka olması diğer bi artı.

monacoda psgnin bi tık altı zaten transfer vb konularda.
fransada 3-4 takım top oynuyor ötekiler sıralamayı belirliyor.
adami destekleyen yokki önde. Resmen tek basina savas deniliyor. Bir fb macinda onyekuru yardim etti + Sivas'ta yardimci oldular. iki macta'da Falcao cok iyidi

Bunu gönderip Ronaldo'yu getirirsek 3-4 gol fazladan attırabiliriz. Fatih hocanın elinden 3 yılda 5-6 tane santrafor geçti, Gomis hariç (ki o da zirvesini yetersiz Tudor'la yaptı) hiçbirinden maksimum verim alamadıysa sıkıntı oyunculardan kaynaklanmıyor demektir. Falcao bizim takım yerine oyuncu kalitesi yarı seviyede Alanya'da Cisse'nin yerinde olsa rahat 7-8 gol fazlası vardı şimdiye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt