#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 291 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalırsa yaz kampında her hafta başka bi yeri atar. Eski falcao öküz gibiydi 50 metre top sürüp yıkılmıyordu buna 15 yaşındaki çocuk bile ğstünlük sağlar artık

Bu adamın en iyi özelliği gitmiş zaten.Falcao yırtıcı bir adamdı.Bitiricilik de okey ama o yırtıcılığı bunu bir ara dunyanın en iyi forveti yapmıştı.Onu alınca vasat son vuruş adamına dönusmuş.

Bu adamın en iyi özelliği gitmiş zaten.Falcao yırtıcı bir adamdı.Bitiricilik de okey ama o yırtıcılığı bunu bir ara dunyanın en iyi forveti yapmıştı.Onu alınca vasat son vuruş adamına dönusmuş.
Yırtıcılığı geçtim ayakta duramıyor adam. 10 metreden topu kaleye vurmaktan aciz artık. Ben bu kadar güçsüz topçu son yıllarda hiç görmedim bizim forvette

Hepimiz deli gibi nöbetini tuttuk. O yüzden yönetime neden aldı diye kızamıyorum. Umuyorum ki gelecek sezon iyi performans sergiler, yoksa fena patlar
Vala Samattanın nöbetini daha çok tuttum alınamayacağı belli olunca da zaten elden herkes kaçmıştı bi yerlere transfer olmuştu o saatten sonra da taraftar artık kim gelirse gelsin gözüyle bakıyordu

Bu saatten sonra 30 yaş üstü yıldız futbolcu alınmasın. Hagi veya Drogba gibi istisna dışında. Zaten öyle istisna topçuları da bulamayız kolay kolay.

Üstad ne olursa olsun bu adam Falcao, bize gelmeden evvel de monacoyu sırtlayan adamlardan biriydi
Falcaonun adı kalmış yalnız. Bi kere aşı tutmadıysa o topçu daha da tutmaz. Geldiğinden beri taraftarla bile bütünleşemedi. Bence zorlamak hem bize hem ona daha kötü olur. He ama gider mi orası meçhul adamın kapı gibi sözleşmesi var

adamın en iyi olduğu peak yaptığı dönemler porto ile atletico dönemleri

2009-2013 arası yani bu 4 yıllık dönemde küçük 2 sakatlık geçirmiş sadece.

falcao.jpg

sonrasında ise daha önce river'da geçirdiği sakatlığın aynısını (aynı bacak mı bilmiyorum) monacoda geçirdikten sonra uzun süreli değil ama kısa süreli sakatlanan kronik sakata dönüşmüş adam. falcao adını duyunca heyecanlanmıştım yalan yok ama daha sonra şu tabloyu görünce daha gelmeden falcao'dan soğumuştum zamanında

falcao2.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt