#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 325 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yedeğine dembaba cisse tarzı ama biraz daha genç yaşta pivot santrafor koymaliyız mutlaka.falcao güvenilip yola çıkilacak bi adam değil malesef,her an sakatlanabilir.b planımız kuvvetli olmazsa şampiyonluk hayal

Ne olursa olsun forvet rotasyonumuz kalabalık olmalı. Hatta dediğin gibi farklı tipte oyuncular olmalı. 17/18'de Gomis sezonu zor tamamladı mesela. Tek yedek Eren'di. 18/19'a sadece Eren'le başladık şaka gibi. Sonrasında gelen Mitro'yu tek golle hatırlıyoruz, sakatlıkla geçirdi kalan zamanı. Yine tek forvet Diagne ile bitirdik sezonu. 19/20'ye Falcao ve Andone ile başladık. Mecburiyetten Adem oynadı kaç maç. Hadi Falcao yüksek riskli adam desek Andone iki sefer diz bağlarını koparttı. Bizim sezonu 4 forvetle falan açmamız lazım en az.

Futbolcularimizi degerlesizlestirmekte ustumuze yok dogrusu

Diagne-Falcao-Adem-Ogulcan-Kol

Santraforda sorunumuz yok lig ve avrupa icin yeterli bu isimler

Ne olursa olsun forvet rotasyonumuz kalabalık olmalı. Hatta dediğin gibi farklı tipte oyuncular olmalı. 17/18'de Gomis sezonu zor tamamladı mesela. Tek yedek Eren'di. 18/19'a sadece Eren'le başladık şaka gibi. Sonrasında gelen Mitro'yu tek golle hatırlıyoruz, sakatlıkla geçirdi kalan zamanı. Yine tek forvet Diagne ile bitirdik sezonu. 19/20'ye Falcao ve Andone ile başladık. Mecburiyetten Adem oynadı kaç maç. Hadi Falcao yüksek riskli adam desek Andone iki sefer diz bağlarını koparttı. Bizim sezonu 4 forvetle falan açmamız lazım en az.
Bi de andone yardımcı forvet tarzında.bence yanlış transferdi. En az 2 tane santrafor olmalı mutlaka kadroda

Ee9kgtSWoAANmEm
Ee9kWD_X0AAO5gp

öyle çalışıyorum böyle süper çalışıyorum pozlarını bıraksın artık
görüyoruz sahada 3.maçta eli adelesine gidip kulübeye işaret yapıyor.

Seneye 1 kızı daha olur.
Nusrette boy boy fotolar ve sosyal medyada hard çalışıyorum mesajları.
Arada bir ünlü futbolcuların challangelarına cevap verme.
Arta kalan zamanında da sahaya çıkıp top oynarsa -sakatlanmazsa(!)- bi 7-8 gol atar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt