#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 328 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Falcaonun primetime > 3ü. Hele gol olayi.
lewandowskiyi bilmem sadece alman liginde gördük ama agüero ve suarezden üstün olabileceğini düşünmüyorum
falkoa ingilterede dikiş tutturamamış bi adam, agüero senelerdir top class forveti premier ligin
ispanya diyosan agüero da atm'de başarılıydı
diğer yandan suarezi ben pek beğenmesem de şahsi görüşüm falkoaya tercih ederim takım oyununa katkısından dolayı.

son olarak agüero-suarez hala en üst klasmanlarda top koşturuyor futbol standartlarında iyisiyle kötüsüyle.

lewandowskiyi bilmem sadece alman liginde gördük ama agüero ve suarezden üstün olabileceğini düşünmüyorum
falkoa ingilterede dikiş tutturamamış bi adam, agüero senelerdir top class forveti premier ligin
ispanya diyosan agüero da atm'de başarılıydı
diğer yandan suarezi ben pek beğenmesem de şahsi görüşüm falkoaya tercih ederim takım oyununa katkısından dolayı.

son olarak agüero-suarez hala en üst klasmanlarda top koşturuyor futbol standartlarında iyisiyle kötüsüyle.
Falcao atleticodan sonra direk oraya gitseydi olay baska olabilirdi. Capraz bag kopmadi mahfetti Ingiltere sürecini. Bag kopmasindsn + ingiltereden sonra monacoda yine inanilmaz isler basardi.

Valla Falcao bizi cok uzdu.

Ama mevcut duruma ve ffp ye bakildiginda pek birini bulacak gibi degiliz. Bence gitmeli ama indirim de yapmissa bir.yil daha mecburen zaman verilecek gibi.

Sonucta Diagne denen capsiza guvenecek halimiz yok. Falcao sakatlanmazsa Falcao, Falcao dur. Sakatlaninca da alternatifi Diagne olamaz, olmamali ama kimse de diagne denen yeteneksiz çakma balotelliye para verip almaz ve gecen seneden sonra kiralamaz bile.

Umarim iyi ve golcü kanatlar ile 10 numara buluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt