#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 416 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamadığım şey biz Piri yi neden getirdik o yokkende herkes sakatlaniyordu daha hiç faydasını goremedik

Bence direkt Piri'yle ilgili bir durum değil. Adale sakatlığının içinde adamın sağlık durumu, yıpranmışlığı, oyun tarzı filan daha etkili. Sahada yürür gibi gezen Fernando, Mariano filan hiç bu kadar sakatlanmıyordu mesela. Sahanın en fit adamı gibi görünen Saracchi'yse 6 haftada bir mola veriyor resmen. Piri anca takımın genel kondisyonunda fark yaratabilir, şu ana kadar o konuda da büyük yokluklar çektiğimizi görmedim. Falcao'nun sakatlanmasının Piri'nin yetkinliğinin sorgulanması için doğru olduğunu düşünmüyorum. Allah korusun Kılınç'a, Omar'a, Luyi'ye bir şey olursa ondan sonra tartışılabilir.

Bence direkt Piri'yle ilgili bir durum değil. Adale sakatlığının içinde adamın sağlık durumu, yıpranmışlığı, oyun tarzı filan daha etkili. Sahada yürür gibi gezen Fernando, Mariano filan hiç bu kadar sakatlanmıyordu mesela. Sahanın en fit adamı gibi görünen Saracchi'yse 6 haftada bir mola veriyor resmen. Piri anca takımın genel kondisyonunda fark yaratabilir, şu ana kadar o konuda da büyük yokluklar çektiğimizi görmedim. Falcao'nun sakatlanmasının Piri'nin yetkinliğinin sorgulanması için doğru olduğunu düşünmüyorum. Allah korusun Kılınç'a, Omar'a, Luyi'ye bir şey olursa ondan sonra tartışılabilir.
Fernando hic sakatlanmiyormuydu. 23 mac kacirdi bizde üstad

Allah Allah transfermakt'ta 5 filan maç gözüküyor, ben mi yanlış baktım, yoksa yedek miydi? Sadece kritik maçlarda top oynamaya tenezzül ettiği için benim aklımda çok ciddi maç kaçırmamış gibi kalmış.
yok baktim simdi. 20+ mac kacirmis. Severim fernandoyu hemde cok. gördügüm en iyi 6nomuz da olabilir belki. ama güzel sakatlaniyordu (bir de benfica macinda simisti)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt