#9 Radamel Falcao - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz gururun varsa git git git Yada vucudum kaldirmiyor artik de birak futbolu be kardes tamam Falcao simdi iş yapacak diyoruz sakatlaniyorsunbu sefer sakatlanmaz diyoruz sakatlaniyorsun yeter kendine saygin varsa birak su futbolu

kontratının son yılına giriyor.
yarı maaşına bir takım bulursa üstünü tamamlayıp yolları ayırabiliriz belki.
babel ve feghouli için de benzer yollar izlenebilir.

Bu adamı getiren, Galatasaray’ı milyonlarca Euro’luk borcun altına sokan AA, her galibiyette kendini kameraların karşısına “siper” ederken, sorumluluk alınması gereken durumlarda ortada yok.

Adamı açılışa götürüp sakatlamadı mı? Yanlış mı hatırlıyorum?

Cebinden Galatasaray’ın kasasından çıkan parayı karşılasın.

Falcao büyük oyuncu ama artık yeter. Böyle pili bitmiş adamları pili bitmiş kulüplere getirmeyin. Falcao’ya 5-7 milyon veya her neyse artı vergi verecek bir seviyede değil bu kulüp.
Toplam bütçesinin 25-30 milyon Euro olması lazım ki oyunculara hak ettiği rakamlar verildiği sürece o paralara taş gibi takım kurarsın.

Yeni sezonda yapılması gereken ilk iş bununla Feghouli'yi yollamak olmalı, Toplamda 9 M € kazanıp 0 katkı veren bu iki oyuncuya kesinlikle 1 dakika bile tahammülüm kalmadı. Babel bu ikilinin yanında kesinlikle canını dişine takmıştır onun gidip gitmemesi ile ilgilenmiyorum kalırsa faydalı işler yapar giderse de yolu açık olsun derim Babel'e.

Üst Alt