#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar kötü bir adam değil ama geldiğinden beri bok gibi oynuyor, sıkıntısı nedir bilmem de aklını başına toplaması lazım, Kasımpaşa'da bu kadar temposuz değildi her yere koşuyordu.

3 haftalık ara inşallah iyi gelir, kilo olarak biraz fazlalığı var gibi geliyor bana çünkü Paşadaki Diagne bu kadar hantal değildi sanırım, devre arası kampı yememesi ve aldığı 4-5 maçlık ceza baya geri götürmüş kendisini. 3 haftalık ara bizim için fırsat. Takım birbirine adapte olur diye düşünüyorum. Sonra 8de8 ile şampiyonluk.

Galatasaray forveti asla olamaz. Teknik sifir sürat sifir dribling sifir. Allah bir boy vermis okadar. Ama piyasasi oldu sürece arablara en azindan aldimiz paraya satsak.

Piyasasi var deniyor da, bu adamin kasimpasa dan baska bir kariyeri yok. Gomis gibi kendini ispatlamis bir adami bile 6 milyona sattilar. Araplar kasimpasa performansina göre para vermez bu adama. Araplardan daha enayi bir biz variz galiba. 6 milyon verirlerse öpüp basimiza koymaliyiz. Söyledigin gibi hic bir özelligi olmayan bir adam. Bunu alacak olan bakmayacak mi? Teknigi nasil, sprinter özelligi var mi, pas oyununda nasil? Bizimkiler bu herifi 20 gol atti diye aldi, ama gollerini izlesen bir tane bile ne güzel atmis be diyecegin golü yok.

2:12-06:23 şu golleri atan adam bizde yürüyecek hali yok çok ilginç
zaten ilk yarıda bu kadar fazla gol atması yanılttı hepimizi. açıkçası Kasımpaşa maçları izlemediğimden diagne'yi tanımıyordum ama bu video izledikten sonra biraz da olsa içimde kuşku oluşmuştu. malesef haklı çıktı bu kuşku.

şöyle ki bu videodaki gollerin neredeyse hepsi diagne'nin bireysel yeteneği ile atılmış değil. şuan saymadım ama 6-7 tanesi penaltı zaten. kalanların yarısı ani kontraya çıkıp kaleci ile karşı karşıya atılan goller. diğer yarısı ise sağdan soldan gelen gol hazırlıklarını tek top şeklinde tamamlaması. yani nicelik olarak gayet iyi ama nitelik olarak basit goller bunlar.

hal böyle olunca da bize geldi ve patladı. sadece penaltılar ile gol atabiliyor. çünkü biz klasik anadolu takımı gibi kontraya yönelik oynamıyoruz. rakip takımlar, bizim forvetimize özel önlemler alıyorlar. trezeguet gibi iyi anlaştığı bir oyuncumuz yok. bu sebeple diagne bizim takıma uymadı ve uymayacak. ha sene sonu tekrar Kasımpaşa ya da herhangi bir Anadolu takımına giderse gene iş yapar. 20 gol civarı atabilir ama bizde olmaz. biz bir an önce mitroglu'yu takıma monte etmeye çalışmalıyız. daha az zamanda daha faydalı göründü benim gözüme kendisi

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

zaten ilk yarıda bu kadar fazla gol atması yanılttı hepimizi. açıkçası Kasımpaşa maçları izlemediğimden diagne'yi tanımıyordum ama bu video izledikten sonra biraz da olsa içimde kuşku oluşmuştu. malesef haklı çıktı bu kuşku.

şöyle ki bu videodaki gollerin neredeyse hepsi diagne'nin bireysel yeteneği ile atılmış değil. şuan saymadım ama 6-7 tanesi penaltı zaten. kalanların yarısı ani kontraya çıkıp kaleci ile karşı karşıya atılan goller. diğer yarısı ise sağdan soldan gelen gol hazırlıklarını tek top şeklinde tamamlaması. yani nicelik olarak gayet iyi ama nitelik olarak basit goller bunlar.

hal böyle olunca da bize geldi ve patladı. sadece penaltılar ile gol atabiliyor. çünkü biz klasik anadolu takımı gibi kontraya yönelik oynamıyoruz. rakip takımlar, bizim forvetimize özel önlemler alıyorlar. trezeguet gibi iyi anlaştığı bir oyuncumuz yok. bu sebeple diagne bizim takıma uymadı ve uymayacak. ha sene sonu tekrar Kasımpaşa ya da herhangi bir Anadolu takımına giderse gene iş yapar. 20 gol civarı atabilir ama bizde olmaz. biz bir an önce mitroglu'yu takıma monte etmeye çalışmalıyız. daha az zamanda daha faydalı göründü benim gözüme kendisi

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim hala umudum var Belhanda bile düzeldi bu niye düzelmesin bakalım

Zaten alıcı çıkmazsa mecbur kalacak desteklemekten başka çare yok

Ulan kafa golunu kendisi atti diye Sevinmistim oysaki ondan cok cok kisa olan Ndiaye vurmus bi hava topuna da zipla be adam Elestirmeyim diyorum ama pozisyon almayi bile bilmiyor bi inssn hiç mi golluk yerlerde olmaz

Bu adamin attigi golleri beles diye degerlendirenler acip Penaldo’nun cogu golunu izlesin

Bugun yine cok calisti savunmalari acayip rahatsiz ediyor. Bir ara sag kanatta kalemizin onune kadar geldi tac atilirken top almaya.

Ulan kafa golunu kendisi atti diye Sevinmistim oysaki ondan cok cok kisa olan Ndiaye vurmus bi hava topuna da zipla be adam Elestirmeyim diyorum ama pozisyon almayi bile bilmiyor bi inssn hiç mi golluk yerlerde olmaz
Öyle deme semihcim. Bu olmasa ndiaye o kafayı vuramazdı. Çünkü , 72 tane Bursalı futbolcuyu oyalıyordu.

Bir ara baktım yedek kulübesi bile onunla ilgileniyordu.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt