#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamin bize gelmeden once kariyerinde sakatligi yokmus boyle is olmaz olsun

Üstadı analım o zaman.

R14134317.jpg

Allah bile istemiyor. Fatih Terim, sen transfere burnunu sokma diyor.:)

Saka bir yana, Fatih Terimin özellikle begenip transfer ettirdiklerinden en son kim fayda sagladi unuttum.

Allah bile istemiyor. Fatih Terim, sen transfere burnunu sokma diyor.:)

Saka bir yana, Fatih Terimin özellikle begenip transfer ettirdiklerinden en son kim fayda sagladi unuttum.
Diagne özelikle beğendiğini nereden çıkartın?
Adamı son seçenek diye son saniyede almışlar işte. Okadar gol atmış Türkiye'de birisi tuttar herhalde demiş ki bence hattası burada ama bu düşünceyi paylaşan forumun hemen hemen tümüydü, istisnalar dışında.

Marcao ...ljundijama ikilisi yakın tercihleri.
Ha bunları da beğenmiyorum diyorsan elmander var ikinci döneminde, Melo var.

Diagne özelikle beğendiğini nereden çıkartın?
Adamı son seçenek diye son saniyede almışlar işte. Okadar gol atmış Türkiye'de birisi tuttar herhalde demiş ki bence hattası burada ama bu düşünceyi paylaşan forumun hemen hemen tümüydü, istisnalar dışında.

Marcao ...ljundijama ikilisi yakın tercihleri.
Ha bunları da beğenmiyorum diyorsan elmander var ikinci döneminde, Melo var.

Hacim baskan dedi ya, hocamiz özellikle istedi diye.

marcao-luyi ikilisini terim scout etmedi ki. öneri üzerine kabul etti. Portekizin chaves diye bir takiminda Marcao diye bir adam var, onu cok begendim, getirin bana dememistir yani. Terimin özellikle istedigi adamlar diyemeyiz bunlara.

terimin özellikle istedigi transferlerden kastim : Diagne, Emre A, daha öncesinde Amrabat, dany filan iste. Gözünün önünde olan. Getirin bunu bana dedigi isimler.

marcao-luyi ikilisini terim scout etmedi ki. öneri üzerine kabul etti. Portekizin chaves diye bir takiminda Marcao diye bir adam var, onu cok begendim, getirin bana dememistir yani. Terimin özellikle istedigi adamlar diyemeyiz bunlara.

terimin özellikle istedigi transferlerden kastim : Diagne, Emre A, daha öncesinde Amrabat, dany filan iste. Gözünün önünde olan. Getirin bunu bana dedigi isimler.
He he deyip geçin bunlara.. yoksa ciddiye alınca sinirden kafayı yersiniz..

Bir konuda anlaşalım.
Takıma alınan her oyuncu teknik heyetinin istediği oyuncudur. İyisi ile kötüsü ile.
Yok Scout almış önermiş, yok önünde olanı alınmış işin içine kendi yorumunuzu katınca daha çok tahmin, hayalcelik oluyor sanki biraz. Hiç birimiz kimi gerçekten istediğini veyahut istemediğini bilmiyoruz sonuçta.
Adamlar çıkıp hoca diagne yı istemedi diyecek halleri yok üstelik herhalde. 10 milyon baymışız bu adama. Hoca istemedi biz yönetim mi aldık diyecekti 10 milyonluk adamı? Adam açık açık alan ve patoyu istedi son ana kadar. Olmayınca buna evet demişliği olmuş olabilir tabiki.

Bir konuda anlaşalım.
Takıma alınan her oyuncu teknik heyetinin istediği oyuncudur. İyisi ile kötüsü ile.
Yok Scout almış önermiş, yok önünde olanı alınmış işin içine kendi yorumunuzu katınca daha çok tahmin, hayalcelik oluyor sanki biraz. Hiç birimiz kimi gerçekten istediğini veyahut istemediğini bilmiyoruz sonuçta.
Adamlar çıkıp hoca diagne yı istemedi diyecek halleri yok üstelik herhalde. 10 milyon baymışız bu adama. Hoca istemedi biz yönetim mi aldık diyecekti 10 milyonluk adamı? Adam açık açık alan ve patoyu istedi son ana kadar. Olmayınca buna evet demişliği olmuş olabilir tabiki.

Çek oradan bir Pato FT'ye. Çek bir Sneijder, Drogba, Melo. Çek bir Hagi , Popescu.

Çekemiyorsan Terimin suçu ne değil mi? GS'nın kaynaklarını çöpe atar getirmezsen yıldızları. Suçlu da olmaz, zira dünya yıldızı getiremediler FT'ye. Zira süperlig de tüm rakipleri Pato gibi dünya yıldızlarıyla dolu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt