#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne kalitesini gösteriyor bide golle süsleseydi keşke oynadıgı maçlarda en az 3 golle oynuyoruz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk yarı rezil bir performans. 2 golde o rahat topu 5 metre gerisindeki Ndiaye'ye verirken bile sektirerek atabildi.

Kaçırdığı 2 gol de cabası.

4 golde Feghouli'ye güzel bıraktı hakkını yemem. Mesela bir önceki pozisyonda faul yaptılar devam edip Feghouli'ye verse yine tehlike olacaktı ama topu eline aldı hoca da bastı fırçayı. Sonra diğer pozisyonda aynı yerden verdi hemen Feghouli'ye.

Onun dışında bana göre yine leş bir maç çıkardı. 5. Golde Kostas'ın oludğu yere asla gitmezdi öyle salak salak ortalarda beklerdi.

Zaten benim için en büyük sıkıntısı gol bölgesine koşu yapmaması ilk defa böyle bir forvet gördüm Eren bile o koşuları zaman zaman yapardı.

İnanılır gibi değil. Neyse Kayseri maçında Ndiaye'ye atıığı pastan sonra bugün Galatasaray kariyerinde 2. olumlu hareketini yaptı kral. Helal olsun.

Yalnız unutmadan söyleyeyim bu olumlu hareketleri yaparken iki takımında savunma disiplini dağılmıştı. Unutmayım kritik nokta bu biraz :red:

Ondan en iyi verimi almamız için her zaman top ile haşır neşir olması lazım..

Takım hücumdayken top en az 1 kere diagne'ye gelmeli, oyun onun üzerinden kurulmalı tıpkı basketbolda ki pivot oyuncu gibi , diagne geldiğinden beri ortasaha ve özellikle feghouli ve onyekuru inanılmaz oynuyorlar, ndiaye'yi daha önde görüyoruz, takımı ileri taşıyor Diagne.. gerçekten iyi bir oyuncu diagne takım için ama Galatasaray'ın forveti olamaz yani forvet olarak bir seviye atlatamaz takıma.

Sezon sonu en az aldığımız fiyata bir yere çakmamız lazım, allahtan istatistik sağlam da Araplara çakmakta zorlanmayiz gibi. Top geldiği andaki ilk temaslarından anlıyorsun kalitesini seviyesini. Fatih hocanın da isteyerek aldırdığını düşünmüyorum. yönetim transfer yapamayınca, ffp nedeniyle 10 milyon boşa gitmesin diye, son çare olarak sezon sonu da satarız garantisi/mantığıyla tercih edildi. Ya net bir sırtı dönük, ya da atletik teknik bir forvet izlemek istiyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt