#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu ankete yüklenelim

D6q5x2uWsAAuOdP.jpg

Yeteneğiyle sorun yok bence. Adam topu saklamasını biliyor pas atmasını da biliyor. Mental anlamda sorunlu lakin bunun için de son söz hoca ve kulüpte. Şampiyonluk yarışında bir şekilde gol atmaya devam eden oyuncudan pes etmemek gerekiyor ama gelecek sezona gelirse durum değişir.

Şut konusunda güven eksikliği olduğunu düşünüyorum normalde rahat gol atabileceği pozisyonlarda bile penaltı almak istiyor son dönemde kafa golleri artmaya başladı onu düzeltti bir de şu penaltı yerine şut denese daha güzel olacak

Penaltı kaçırması bir anlamda iyi oldu 2 maç ta banko gol diye dusunmuyordur artık penaltıları bu yüzden penaltı almak için özel çaba sarfetmez normal gollerini atar :)

bazi oyunculara geyik olsun diye diyoruz ya: Anca küfür edersen oynuyor diye. Bu herif harbiden böyle yani. Terim o küfür salvolarindan sonra golünü atiyor kafadan catlak.

bu adamin kaleci ile teke tek ve ya guzel bir sut ile gol atacagini hic zannetmiyorum. Yazin derhal satilmali

Sürekli penaltı almaya çalışmasa her maç atabilir ama kafa sürekli orada. Penaltı alabilmek için şutunu bozuyor. Poziyon şansı/hissiyatı kesinlikle var. Her maç mutlaka karşı karşıya poziyon yakalıyor. Ben iyi bir teklife ilk gideceklerden biri olarak görüyorum. Ancak gitmezse de şu penaltı psikozunu bir şekilde yenip çok faydalı olabilir.

Rizespor’un “Kural ihlali” itirazına TFF, “Diagne penaltıyı gole çeviremediğinden sonuca etki etmemiştir. İhlal sorgulanamaz.” cevabı verdi. (A Spor)

Kaciracagi tuttugu penalti lehimize dondu

Şu ankete yüklenelim

D6q5x2uWsAAuOdP.jpg

46014

Görev tamamlamdi diagne su an 79%te

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt