#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 235 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hoca bunun için bizimle geçirecegi kamptan sonra bu sezon attıgı golden daha fazlasını attırabilirim demiş RODOP a göre

kendisi hakkinda farkli fikirlerim var. olaya tamamen insani acidan bakmak istiyorum.
öncelikle adama takima geldiği ilk günden beri instagram'da ergen taraftarimiz tarafindan dalga gecmek amacli yazilan sözleri siraliyorum: "çöp", "git buradan", "penaltiagne", "küfürle çalisan forvet", "sacini kestir", "insta'ya foto atma, fener'e gol at", "gol makinesi diye aldik camasir makinesi cikti" ve "sosyal medya kullanmayi ögren". ve benzeri cumleler. taraftar, hem rencide edici cumleler sarfetsin sonra bu oyuncu kutlamalara katilmadi diye yine kufur kiyamet siralasin. kimse kusura bakmasın da ben de diagne olsam bu profildeki bir taraftarin oldugu (sözlük ortamindan bahsetmiyorum) bir takima aidiyet hissetmezdim buyuk ihtimalle.
formsuz bir aninda can simidi olarak adamı takima al. üzerine kendi secmedigi bir bonservisin yükünü de yık. akabinde adam depresyona girince de kufur kiyamet ve hakaret girla gitsin. ne diagne galatasaray'a gelmeyi secti, ne de 10 milyonluk bonservisi kendi belirledi. belli ki kariyer planinda orta sira takimlarda daha rahat bir is hayati yasamak vardi.

bence kutlamalara katilmadan ülkesine dönmüş olması gayet mantikli. insanlara pozitif davranmadan onlardan arti deger ve güzellik beklemek pardon da sacmaliktan ve bencillikten baska bir sey degil. haklı bi yazı olmuş bence

D7gyrmLXYAENiTY.jpg:large

D7gyswOW0AA4jVZ.jpg:large

D7g71QzXsAMgUR2.jpg:large

D7W9IwVXoAEPZba.jpg:large

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt