#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakkı yenildi.Mitroglou gibi isteksiz olmamasına rağmen Mitroglou sevildi ama Diagne sevilmedi.12 maçta 10 gol 1 asistle oynadı.Beşiktaş maçındaki kurnazlığıyla maçı aldı.2 golde de pay Diagne'nin.Rizespor maçında penaltı kaçırdıktan sonra pes etmedi.2 gol atarak 3 puanı kazandık.Türkiye Kupası'nda Akhisarspor maçında penaltı kaçırıp pes etmeyerek golünü attı.Maaşına göre iyi performans verdi.Kondisyonu olsaydı bundan daha iyi oynardı.Bonservis konusunda ise verdiğimiz bonservisden en fazla 1-2 milyon euro zarar ederiz.O da değer.Yolu açık olsun..
Ekli dosyayı görüntüle 52518
+ Hasan Ali'ya kırmızı aldırdı 20 sene sonra Kadıköy galibiyeti alıyorduk hakemler büyük ibnelikler yapmasa ve payı çok çok çok büyük olacaktı.

Bu adami sevmek icin bu golden sonraki hirsindan yere cökmesi bile yeterli. Sen nasil bir kralsin.

Şu golün kıymetini bilen çok kişi olmadı. Oysaki o dakika herkes hakkını helal etmişti Diagne'ye. Ama sonrasında şampiyonluğu getiren adamın bir anasına sövülmediği kaldı, yasak olmasa eminim onu da yapan olurdu. İstediğimiz golcü tipi değil ama adam görevini fazlasıyla yaptı giden şampiyonluk geri geldi. Ödenen bonserviste de kendisinin hiçbir suçu yok. Bilakis o yüksek rakamın baskısıyla adama kafayı yedirdik.

Kesinlikle haksızlık ettik. İyi olduğundan değil. Bu adam demedi gelin Kasımpaşa'nın kucağına oturun diye. Ayrıca kimsenin sosyal medya üzerinden oyunculara hakaret etme hakkı yok.
kesinlikle katılıyorum. Adam çıktı kasımpaşa 20 küsür gol attı. Ben dahil herkes hatta çindeki verileri, geçen yarım sezondaki verileri falan da göz önünde bulundurarak gelsin çok istedim.

Adam demedi ki beni 13 e alın . Ha penaltı menaltı 12 maç 10 gol de atmış. tamam oyun olarak bekleneni veremedi belki ama biz de adamı mahvettik itin gtüne soktuk.Gerizekalı, ahlaksız erenle bile kıyasladık. Ben diagne kalsın aman şöyle aman böyle demiyorum ama haksızlık ettik diyorum

kesinlikle katılıyorum. Adam çıktı kasımpaşa 20 küsür gol attı. Ben dahil herkes hatta çindeki verileri, geçen yarım sezondaki verileri falan da göz önünde bulundurarak gelsin çok istedim.

Adam demedi ki beni 13 e alın . Ha penaltı menaltı 12 maç 10 gol de atmış. tamam oyun olarak bekleneni veremedi belki ama biz de adamı mahvettik itin gtüne soktuk.Gerizekalı, ahlaksız erenle bile kıyasladık. Ben diagne kalsın aman şöyle aman böyle demiyorum ama haksızlık ettik diyorum

Şu sosyal medyadan taciz etme olayı çok can sıkıcı. Biz buradan eleştiriyoruz falan ama Diagne bunu görmüyor. Keşke kulüp bir el atsa sosyal medyaya.

Eren Derdiyok da 10 gol attı bir devrede bunu başarıymış gibi söylemeyin burda. Oynadığı futbol belli, hareketsiz, garanti golcü değil, saygısız saçma sapan bir adam parasıyla alakası yok. İyi futbolcu olsa kimse parasını konuşmazdı.

Sampiyonluk kutlamasina gelmeyi dahi tenezzül etmeyen bir adam icin fazla degil mi bu romantizm.
Sen adama sosyal medyada küfür et, takımdan kov üstelik bu adam rekor kırsın, Rize ve Bjk maçlarında öyle ya da böyle maçın sonucunu etkilesin ki şampiyonluk bu maçlarla geldi sonra bide kutlamalara gelsin. Neden ıslık yemek için mi :D elin adamı çöplerin çöpü zajca 6-7 milyonlar isterken biz 30 gol atan bir santraforun değerini ancak bu kadar düşürebilirdik.

Sabah bir uyaniyorum diagneyimm...

Offf bakiyorum simsiyahim yilan gibi derim var pütürrr pütürr hemen menajerimi ariyorum. Arabistan isi iptal uzun yillar Galatasaray da kalip hizmet etmek istiyorum diyorum. Tak fatih hoca cagiriyor. Turkceyi bulbul gibi sakidigimi gorunce etkileniyor ve tamm kal bakalim diyor.

Hemen ariyor abdulu falcao ve banega iptal diyor diagneye sans verecem diyor.

Bende gunduz kampa aksamda mekanlara gidip hem zenginligin hemde zenci fizigimdeki pozitifi uzuvlarin tadini cikariyorum. Sezon basliyor bendeki kasil yirtilma hastaligi (azginliktan) ligi forvetsiz goturmemize neden oluyor. Sonra devre arasinda 4.3m euro ya katar super ligine sutlaniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt