#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben çok çok beğendim Diagne 'yi bu adamın sahada olduğu her maç en az 3 tane gol atarız. Çoooook uzun bir zaman sonra forvet gibi bir forvet ile oynuyoruz, adamın sahada topla her buluşması sahada her yaptığı direk golü çağıran şeyler

Adamın işi gücü gol atmak tam aradığım forvet işte, üstelik Kasımpaşa 'da oynarken bu kadar çok koşmuyor bu kadar mücadele etmiyordu inşallah hep böyle devam eder ki hemen her maç gol atacağını düşünüyorum bu kara boğanın

Yahu tamam kaçırdı da belhandanın o pası göğüsle önüne alıp 2 kişinin arasından kaç forvet vurabilirdi veya onyekuruya attığı muazzam ara pasını.. Hep yapamadıklarındasınız bir de yaptığına odaklanın
Yok reis olur mu öyle şey ! çünkü biz Ronaldo Lima 'yı aldık ya Kasımpaşa 'dan her şeyi mükemmel yapması gerekiyor, top ayağına her değdiğinde gol olması lazım

GSC futbol şeflerine göre öyle olması gerekiyor kesinlikle hata yapamaz bir futbolcu, bir hata yaparsa da yaptığı tüm iyi şeyleri silip o hatasını konuşmak gerekiyor çünkü (!)

İlk maçı olmasına rağmen baya top dağıttı diğer oyuncular için yer açtı takıma alıştıkça bambaşka şeyler yapacaktır çok net

Bu herife kim leblebici dediyse derhal çıksın ortaya. Lan herif boğa gibi güçlü. Ne kafa topu alabiliyorlar, ne ikili mücadelede başarılı olabiliyorlar, ne ayağındaki topu alabiliyorlar... Üstelik öyle yavaş filan da değil Gomis gibi. Topu alıp dönebiliyor.
Önyargılıydım fakat çok işimize yarayacak gibi.

Yok reis olur mu öyle şey ! çünkü biz Ronaldo Lima 'yı aldık ya Kasımpaşa 'dan her şeyi mükemmel yapması gerekiyor, top ayağına her değdiğinde gol olması lazım

GSC futbol şeflerine göre öyle olması gerekiyor kesinlikle hata yapamaz bir futbolcu, bir hata yaparsa da yaptığı tüm iyi şeyleri silip o hatasını konuşmak gerekiyor çünkü (!)

Yine temkinli olmak lazım da ben beğendim ilk maçında. Hatta toplu oyunda beklediğimden daha iyiydi bizde en çok bu konuda zorlanacağını düşünüyordum

Bugün kırmızı görmeliydi kimse bunu es geçemez. Ve maç daha 2-1'di o sıra. Fernandoya basit kart görüyor diyenler yediği saçma sarıyı görmezden gelmez umarım.

Ayrıca çok net 2 gol kaçırdı ki amatörceydi bence. 60 gibi Mitro girseydi yerine iyi olurdu

5 maçtır oynamıyor ve yeni takımında ilk maçı Trabzon. Buna rağmen iyi sinyaller verdi. Göğsüyle yumuşatıp önüne indirdiği pozisyon muazzamdı keşke atabilseydi daha farklı bir performans izleyebilirdik.

en azından sahada bir forvetimiz var lakin her daim iddiamın ardındayım bu oyuncuya verilen para korkunc ve bu paraya çok daha etkilisini alabilirdik umarım aynı hata trezeguede yapılmaz,yinede başarılı olmasını diliyorum keza çok ihtiyacımız var...

İyi oynadı, kötü oynadı, şu kadar para verildi vs konularına girmiyorum... Türkiye liginden ne yerli, ne yabancı futbolcu alınır diyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt