#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
674497432878d56cd417199e59b90efe.jpg

Adamın ham maddesi. Ne olduğu nasıl oynadığı belliydi, insanlar kendi hayal dünyasında nasıl bir diagne yarattıysa şimdi hırsını çıkarmaya çalışıyor. Adam öyle yada böyle skora etki edecek hamleler yapıyor mu ? Yapıyor. Eren kazmasına verilmeyen tepkileri bu herife vermeye gerek yok.
Daha geçen sene bariz bir şekilde geride olmasına rağmen ofsayt diye kesilen ve rakibin atılacağı en az 3 pozisyonu var.

Ne olursa olsun galatasaray'a yararlı olan bu herife yapılanlar anlamsız ve acımasızca.

Penaltı alıyor diye adama kin besleyen insan türleri var. Bakın bu herif skora etki ediyor kadroda her zaman isteyeceğimiz tipte bir topçu. 8 milyon gibi saçma rakamlara gidecekse kalsın emin olun o kazandırıp havaya gidecek 8 milyon eurodan daha çok katkı verir.

3-5 'e bakmadan bir an önce kitlerler inşallah bu Senegalli azgını. Yoksa o paraları da göremeyip, maaşını ödemek zorunda kalıp göndereceğimiz adamlardan biri olarak tarihe geçecek.

bence gitmemeli. falcaodan beklentilerinizi anlayabiliyorum ama o eski bildiğimiz falcao yok artık. ve yaşı 34. haftada iki maç yapmayı kaldıramaz falcao. lig maçlarının çoğunda diagne oynar. falcaoda sakatlık riskide var bunuda hesaba katalım. forvet hattımız diagne-falcao şeklinde olmalı babelde 3. forvet olarak orayı yedeklemeli. mitro malesef futboldan elini ayağını çekmiş, acilen şutlanmalı. -3m euro içinde yunus yada linnesten birini feda etmek lazım

aynı bende düşündüm. top sekecek dedim. Bu kafasını öbür tarafa çevirdi. Biraz futbol oynayanlar bilir. Bir futbolcu kaleci topu tutmadan gözlerini topun üstünden ayırmaz. Amatör futbolcu bile yapmaz. Adam maç oynarken bile maçın içinde değil. Kendi dünyasını yaşıyor.

En kötü tarafı adamı satamadığımız için transfer bütçemiz yok. Yönetim teklifleri beğenmedi mi, yoksa bu mu teklifler reddediyor bilmem. Ama kalırsa başımıza iş açar.

Yalniz biz etkilemiyor saniyoruz ama net olarak taraftarin etkisini uzerinde hissediyor. Yazik yani sirf isim pesine dustu taraftar boktanda olsa su anda bizim oyuncumuz.
Arkasinda duralim yeter buyuk katkisi olacaktir ve emin olun ocakta satmak su anda satmaktan daha kolay biraz verim alıp kerizin birine 15-20 arasina okuturuz.

Yalniz biz etkilemiyor saniyoruz ama net olarak taraftarin etkisini uzerinde hissediyor. Yazik yani sirf isim pesine dustu taraftar boktanda olsa su anda bizim oyuncumuz.
Arkasinda duralim yeter buyuk katkisi olacaktir ve emin olun ocakta satmak su anda satmaktan daha kolay biraz verim alıp kerizin birine 15-20 arasina okuturuz.

:red:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt